День Збройних сил України відзначили в Тернівці

У минулий вівторок у ЦД Шахтар відбулась урочиста подія з нагоди святкування Дня Збройних сил України. День збройних сил України — одне з найважливіших свят в нашій країні, особливо в цей час. Воно з’явилося ще в 1993 році, майже відразу після прийняття Україною незалежності, і відзначається щороку 6 грудня.

«Мужність, відданість, сила та відвага – це ті риси, які відрізняють вас у цей надскладний для нашої країни час. Наша держава може бути великою та міцною лише з потужними збройними силами, в яких несуть військову варту висококваліфіковані кадрові офіцери та військовослужбовці. Ви завжди готові стати на захист своєї Батьківщини, не втрачаючи жодної хвилини самовіддано бороните її незалежність та територіальну цілісність. З нагоди свята хочу побажати сили та наснаги у нелегких військових буднях», — привітав військових міський голова Віталій Тарелкін.

Основная
За активну громадянську позицію, сумлінне виконання військового обов’язку, патріотизм, мужність та героїзм, проявленні під час проведення Антитерористичної операції на сході України, та з нагоди святкування Дня Збройних сил України нагородили подякою міського голови учасників бойових дій: Олега Діброва, Володимира Конарева, Сергія Лунева, Сергія Олейника, Вадима Хвостова, Антона Найду.
«Це свято – данина великої поваги й шанування усім тим, хто своїми мужністю, героїзмом, готовністю на самопожертву протягом багатьох століть виборював та захищав свободу і незалежність нашої держави, надавав кожному українцю право жити у вільній країні. Від усієї душі бажаю вам миру у всій нашій державі, здоров’я, особистого щастя та подальших успіхів у виконанні вашого головного професійного обов’язку — захисту українського народу», — зачитала слова привітання від народного депутата України Артура Мартовицького, Наталя Білоконь.
З нагоди Дня Збройних сил України подякою народного депутата України Артура Мартовицького нагородили: Дмитра Шевцова, Юрія Аносова, Ігоря Серафіна, Романа Богомазова, Дмитра Янголенка та Степана Рассказова.
Святковий настрій військовим та їх родинам дарували Катерина Стрижак, Аліна Разіна, Світлана Дробот, Жанна Аришака, Олександр Мусієнко та Олександр Мальцев.
Ірина Каширина

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *