Про результати роботи з питань запобігання та виявлення корупції в Павлоградському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Дніпропетровської області за 9 місяців 2017 року

 

Робота Павлоградського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області спрямована на реалізацію законів України «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна Стратегія) на 2014-2017 роки», «Про запобігання корупції».

Випадків корупційних злочинів та правопорушень пов’язаних з корупцією працівниками управління (в тому числі за результатами перевірок декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, спеціальних перевірок осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави та інших контрольних заходів), не встановлено. Відсутні повідомлення громадян в т.ч. на «гарячих лініях» щодо можливих корупційних порушень з боку працівників управління.

Проведена робота щодо своєчасного подання декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за попередній рік. Всіх державних службовців управління ознайомлено з вимогами ЗУ «Про запобігання корупції» під підпис. Забезпечено отримання електронного цифрового підпису всіма працюючими та особами, які знаходяться у соц. відпусках. Працівникам, які знаходяться в соц. відпустках та особам які припинили діяльність у 2016 році надіслано листи – нагадування про обов’язок подавати в установленому порядку декларації за минулий рік.

Так, за допомогою проведення щоденного моніторингу Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, встановлено, що станом на 24 березня 2017 року розміщено 94 декларації, в т.ч. 4 декларації особами, які припинили роботу в 2016 році.

З метою формування негативного ставлення до корупції, управління постійно інформує громадськість про проведену роботу стосовно виконання Плану заходів управління щодо усунення (мінімізації) корупційних ризиків, запобігання корупційним та пов’язаних з корупцією правопорушенням. Так, протягом звітного періоду підготовлено та надано для  розміщення на офіційних веб-сайтах Павлоградської та Юр’ївської районних державних адміністрацій, офіційному веб-сайті Павлоградського міськвиконкому та в газеті «Вести Терновки» — 9 публікацій про результати роботи управління у сфері протидії корупції.

На постійно діючих семінарах «Правова освіта», оперативних нарадах та нарадах управління  розглядаються законодавчі акти України у сфері державної антикорупційної політики з урахуванням внесених змін, детально вивчаються заходи щодо запобігання корупційним проявам та відповідальність за недотримання вимог чинного законодавства. Протягом звітного періоду проведено 8 заходів антикорупційного характеру, в т.ч.: 4 постійно діючих семінари «Правова освіта», 1 оперативна нарада управління, 2 апаратні наради управління, 1 лекція.

В період з 18.09.2017 по 20.09.2017 року, начальник відділу по роботі з персоналом пройшов навчання у Національній академії внутрішніх справ за програмою короткострокового семінару з підвищення кваліфікації з питань запобігання і протидії корупції.

 

 

 

Начальник відділу

по роботі з персоналом                                                                                          О.В.Шальська

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *