Пожежні провели практично-тренувальні заняття в закладах освіти

З метою відпрацювання практичних навиків поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій, 10 жовтня 2017 року представники Павлоградського міськрайонного управління державної служби з надзвичайних ситуацій спільно із відділом з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Тернівської міської ради за участю представників КП «ТЖКП» провели показові практично-тренувальні заняття з евакуації в закладах освіти м.Тернівки.

основТренування 1 (1)

Заходи проведені в загальноосвітній школі №4 та дитячих садках «Ромашка» і «Росинка» та були максимально наближені до реальної ситуації: оголошення про пожежу, оповіщення дітей та персоналу, евакуація із приміщень відповідно планів евакуації, перевірка наявності дітей та персоналу, що вийшли на подвір’я та перевірка приміщень щодо залишених осіб. Працівниками КП «ТЖКП» були проведені практичні заходи з приведення фонду захисних споруд у готовність до прийняття населення, що підлягає укриттю.

основнтренування
Під час тренування була здійснена евакуація учнів ЗОШ №4 та їх умовне розміщення в одному із укриттів. Фахівці відділу з питань НС та ЦЗН та представник Павлоградського МРУ ГУ ДСНС провели інформаційно-роз’яснювальну бесіду з підлітками щодо правил поведінки під час надзвичайних ситуацій природного, техногенного характеру та збройних конфліктів, а також правил пожежної безпеки в побуті. Підлітки відпрацювали алгоритм дій під час можливого виявлення вибухонебезпечних предметів. Представники 50 Державної пожежно-рятувальної частини 6 ДПРЗ продемонстрували спорядження та пожежну техніку в дії.
Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, спеціальної, мобілізаційної та військової роботи виконавчого комітету Тернівської міської ради

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *