У Тернівці опалювальний сезон почнеться вчасно

Сьогодні, 13 жовтня на позачерговому засіданні виконавчого комітету Тернівської міської ради було прийнято рішення про  опробування опалювальної системи та початок опалювального сезону 2017 /2018 року в м. Тернівка.

Враховуючи зниження температури нижче санітарних норм в шкільних, дошкільних та лікувальних закладах, виконавчий комітет Тернівської міської ради виршів розпочати опробування опалювальної системи м. Тернівка з 15 жовтня 2017 року. А  для всіх споживачів опалювальний сезон  2017/2018 року в м. Тернівка розпочати з 16 жовтня  2017 року.

Також вирішили комунальному підприємству «Тернівське житлово-комунальне підприємство» нарахування послуг за теплопостачання здійснювати після того, як теплові мережі увійдуть в тепловий режим згідно температурного графіку. Директору комунального підприємства «Тернівське житлово-комунальне підприємство» Мамедову Г.Г. взяти під особистий контроль роботу котельні та теплових мереж міста.

Директор «ТЖКП» Гамлет Мамедов розповів: «Наше місто сьогодні повністю готове до опалювального сезону. Підготовку ми почали з травня місяця і врахували всі проблеми і помилки минулого сезону. У нас були в тому році проблеми із-за неякісних колосників, які не витримували більше 20 днів роботи, вони були виготовлені з низькоякісного чавуну. В цьому році ми придбали нові колосники для котлів, набагато кращої якості і все інше обладнання було приготовлене вчасно. Вважаю, що цей опалювальний сезон ми проведемо без особливих проблем».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *