В Тернівці відзначили День Державного Прапора

Державний Прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під його знаменням йшли до проголошення самостійної України, до перемоги. Це прапор миролюбства. Він нагадує наше літо, коли небо над Україною таке синє, як покрови Пречистої діви, і наші лани такі золоті, як паски на маминому столі. В усі віки і в усіх народів державний прапор був однією з найвищих і шанованіших святинь.

У минулу середу, а саме 23 серпня, тернівчани відзначили національне свято День Державного Прапора. Не дивлячись на прохолодну погоду та дощ, мітинг відбувся біля меморіалу загиблим воїнам, де й підняли Державний Прапор України.

Свято 2

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів та поклали квіти пошани до меморіалу.

«Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора. Наш прапор — це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменням український народ утвердив вікову ідею про державність і самостійність. Бажаю миру і злагоди у ваших родинах та мирного неба над головою», — привітав тернівчан міський голова Віталій Тарелкін.

Музичний подарунок місцевим мешканцям про Україну на мітингу подарувала Світлана Дробот.

Напередодні святкування Дня прапора, 22 серпня, в бібліотеці для дорослих демонструвалася історична виставка «Державний прапор – сила, слава, воля» та було проведено перегляд літератури «Кольори, що дають надію».

Ірина Каширина

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *