Первоцвіти – безцінний дар природи

Перші провісники весни – первоцвіти уже дали про себе знати і чекають остаточного пробудження. В українців – це проліски, підсніжники, збанки, ряст.

Але разом із весняною природою прокидаються від зимової сплячки і збирачі квітів, які у великій кількості заготовляють їх і збувають тим, хто ще не усвідомлює важливості збереження довкілля, хто сприяє квітковому бізнесу заради короткочасного споглядання провісників дикої природи. Хоч перші весняні квіти в’януть просто на очах, хочеться доторкнутись до них, відчути подих рідної природи.
Ще раз хочемо привернути увагу тих, хто, незважаючи на заборону збору і продажу первоцвітів, які занесені до Червоної книги України, все ж таки намагаються займатись «квітковим промислом». Порушники притягаються до адміністративної відповідальності, згідно ст.90 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Хочеться вірити, що усвідомлення кожного з нас про відповідальність за збереження навколишнього природного середовища, нашого довкілля буде доброю гарантією уникнення тих непорозумінь, які допускали губителі природи в попередні роки.

Не купуйте і не зривайте первоцвіти! Адже помилуватися ними можна і в лісі, не завдаючи при цьому шкоди і надаючи таку можливість іншим.
Управління житлово-комунального господарства та
капітального будівництва Тернівської міської ради

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *