Маленька Тернівка з успішною громадою

4 березня 2017 року в Тернівці відбувся тренінг «Успішна громада» в рамках реалізації проекту «Сприяння децентралізації у Східній та Центральній Україні». Головний спікер тренінгу Юлія Стаднік, ментор в рамках цього проекту, директор БФ «Аґенція місцевого економічного розвитку м. Зеленодольська». Головна мета цього тренінгу: донести думку про те, що всі зміни, які відбуваються з громадою та країною мають незворотній характер.

У тренінгу взяли участь представники громадських організацій «Аґенція сталого розвитку м.Тернівка», «Фенікс», «МИР», «Захисники Батьківщини», депутати Тернівської міської ради, органів виконавчої влади міста, ЗМІ, переселенці та небайдужі мешканці. Всі дуже різні і цікаві люди об’єднані одними цілями — разом зробити наше місто кращим, спілкувались, знаходили спільні рішення.

Ірина Суржанська, розповіла: «Тренінг пройшов на одному диханні. Було дуже цікаво і пізнавально. Багато підкреслила для свого саморозвитку. Дуже різні і цікаві люди, об’єднані одними цілями — разом зробити наше місто кращим. Спасибі всім, сподіваюся на подальшу дружбу і співробітництво».

«Початок покладено. Ми є один в одного, ми є у нашій Тернівці: «ми знаємо місто буде, ми знаємо саду цвісти». Вірю в те, що все нами сьогодні «намріяне» і намічене реально втілиться в життя», — підкреслила Анжела Тутова.
«Хочеться висловити слова подяки відділу культури за люб’язно надане приміщення для такої теплої зустрічі. Спасибі усім учасникам, сподіваюся на подальшу дружбу і співробітництво», — сказала Людмила Зубер.
Альона Поддуєва

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *