До Дня українського козацтва в «Джерельці» пройшов «Родинний фестиваль» та «Козацькі розваги»


Напередодні святкування Дня українського козацтва, Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці, із метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звичаїв українського народу, сприяння  зміцненню патріотичного духу в дітей дошкільного  віку, в закладі №7 «Джерельце» відбувся «Родинний фестиваль». На гостини було запрошене об’єднання ветеранів АТО та сімей загиблих «Олімп», а також батьки вихованців, що були учасниками бойових дій на Донбасі.

Урочистим заходом до Дня українського козацтва в закладі було проведено «Козацькі розваги» учасниками яких були діти старших груп та запрошені гості закладу.

 Справжні козаки пройшли через низку випробувань:«напували коней», «будували фортецю», «варили куліш», «перетягували канат», мірялися спритністю, танцювали українські таночки, а на при кінці свята склали присягу вірності рідній Україні.

Кожна дитина закладу вклала посильний внесок у привітання ветеранів АТО. Їх турботливими рученятами були прикрашені медові пряники неймовірно гарними візерунками української символіки, та подаровані в знак пошани та турботи про захисників вітчизни.

Демонстрацією родинного затишку та гостинності садочка, стало запрошення малечі та  гостей на Бенефіс яблука,  де кожен поласував  яблуневих смаколиків які приготували справжні господині, матусі та виховательки «Джерельців».

     Саме такими заходами педагогічний колектив КДНЗ «Джерельце» виховують майбутніх захисників України та формують у дітей активну громадянську позицію щодо єдиної, цілісної держави та захисту її кордонів.

     Працівники закладу сподіваються, що позитивні емоції, пережиті під час відзначення Дня захисника України, сприятимуть підвищенню патріотизму малят, вихованню в них почуття гордості за рідну землю, бажання примножувати її красу і здобутки, а ветеранам АТО надасть сил і віри у світле майбутнє України. Нехай сила і мужність Героїв живляться любов’ю, підтримкою і повагою дошкільнят!

 Колектив ДНЗ вітає усіх чоловіків з Днем Українського козацтва та з Днем захисника  України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *