Велике будівництво повертається в шахтарське місто


В суботу, 9 жовтня, шахтарську Тернівку з робочим візитом відвідав заступник міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря. Мета його візиту в Тернівку — огляд об’єкту будівництва Тернівської дитячо-спортивної школи «Темп»». Разом з ним об’єкт відвідали і народний депутат України по 36-му виборчому округу Роман Каптєлов. Зустрічав гостей міський голова Тернівки Віталій Тарелкін.

Очільник Тернівки відзначив, що дуже важливо і приємно, що сьогодні  з приходом до керівництва області нової команди професіоналів під керівництвом Валентина Резніченко, багато питань вирішується на користь місцевих громад Дніпропетровщини і яскравим результатом такого вирішення – є розв’язання проблеми, яка вже декілька останніх років не дає спокою ні місцевій владі, ні мешканцям Тернівки.

«В місті сотні місцевих вихованців спортивних секцій залишились без своєї рідної домівки. Реконструкція затягнулась на невизначений час і лише цього року завдяки спільним зусиллям депутатів всіх рівнів, місцевої влади та  керівництву області фінансування було знайдено. Влітку цього року, після проведення тендеру на виконання робіт з реконструкції будівлі тернівського «Темпу», в місто зайшла будівельна організація з великим досвідом виконання  такого  виду робіт. Підрядник не словом, а ділом підтверджує свій професіоналізм. Сьогодні, перш за все, проводяться роботи з ремонту покрівлі будівлі, щоб з наступом несприятливої погоди для робіт зовнішніх, мати змогу виконувати в осінньо-зимовий період внутрішній ремонт спортивних  залів і приміщень школи», — зазначив міський голова.

В ході огляду будівництва стало відомо, що наразі тут задіяні працівники, які займаються покрівлею будівлі дитячо-юнацької спортивної школи, розпочаті капітальні внутрішні роботи. На часі також встановлення системи опалення.

«Будівельно-монтажні роботи йдуть згідно з графіком робіт. Фінансування виконується. На сьогоднішній момент закуплено багато будівельних матеріалів, які їдуть сюди на об’єкт. По прибуттю матеріалів на ділянку зайдуть бригади для виконання будівельно-монтажних робіт», — запевнив головний інженер будівельної компанії «Рітейлер Компані» Дмитро Чумаченко.

 «На сьогодні   є цілий ряд питань, які турбують мешканців міста. Не може не надавати доброї надії на вирішення багатьох з них, коли існує позитивна комунікація між  депутатами всіх рівнів, місцевою міською владою та народним депутатом України Романом Каптєловим,  представниками центральної  влади самого високого рівня. Адже зрозуміло, що такі питання, зокрема, як водозабезпечення міст Західного Донбасу і трансформація вугільних регіонів в  ситуації, коли   закриваються  шахти і існує  гостра необхідність в розвитку місцевої інфраструктури, самі, до нинішнього моменту в більшості своєму, монопромислові  міста і населені пункти Західного Донбасу подолати не зможуть», — підкресли Віталій Тарелкін.

З великою подякою і надією відзначає очільник Тернівки приїзд високо посадовця Івана Лукері, який є свідоцтвом того, що  сьогодні, не дивлячись на різні політичні погляди, заради головної мети, якою є добробут всіх українців, у тому числі і жителів Західного Донбасу, в нас є реальна перспектива на добре майбутнє і взаємопорозуміння в суспільстві.

«Ми вдячні Валентину Резніченко та Миколі Лукашук за підтримку та виділення 17 млн. грн з обласного бюджету на реконструкцію будівлі ТЕМП та маємо добру надію, що цей об’єкт буде включений до програми «Велике Будівництво». Зі своєї ж сторони, ми зробимо все, щоб зробити життя всіх тернівчан, ще комфортнішим та кращим», — резюмував Віталій Тарелкін.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *