Міський голова привітав громадян поважного віку


За доброю традицією в перший день жовтня в світі відзначається Міжнародний день громадян похилого віку, а в Україні ще й День ветерана. В умовах карантину доводиться дотримуватися відповідних вимог, тому заходи проводилися в іншому форматі.

Так, міський голова Віталій Тарелкін завітав до Теріторіального центру соціального обслуговування м.Тернівка й подякував активним пенсіонерам за вагомий внесок у розвиток нашого міста:

» Цей день – символ єдності поколінь, можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і, взагалі, всім літнім людям за громадянський внесок у розвиток нашого міста, за багаторічну працю, мудрість та життєвий досвід. Сьогоднішнє покоління лише здогадується, скільки випробувань Вам довелося пережити. Але Ви зберегли гідність, віру, любов, і пронесли їх через своє життя. Повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі. Турбота про людей похилого віку – справа кожного тернівчанина, адже саме Ви навчили нас долати труднощі та бути достойними своєї держави».

Очільник міста подарував присутнім солодкий подарунок та вручив квіти.

Присутніх також привітали депутат Дніпропетровської обласної ради Оксана Живаго, депутати Тернівської міської ради Ірина Чернецька та Наталя Васько. Вони подарували центру спортивний інвентар, адже відвідувачі терцентру є дуже активними громадянами.

Чудовий концерт подарували Володимир Патращук та вокально-хоровий колектив народної пісні «Червона калина», які своїми піснями зачарували та надали змогу згадати про любов до найближчих – наших батьків, дітей та рідних, та безкінечне кохання. Також відвідувачі терцентру читали душевні вірші.Організаційно-інформаційний відділ виконавчого комітету Тернівської міської ради

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *