Сонячна Тернівка отримає 13 нових проєктів завдяки «Громаді своїми руками» для покращення життя мешканців


Вуличний тренажерний майданчик, нова ресурсна кімната, облаштування хорового класу в Мистецькій школі та придбання інструментів для музичної студії молодіжного центру. Все це та багато іншого скоро з’явиться у тернівській громаді завдяки конкурсу грантів компанії ДТЕК «Громада своїми руками». 13 проєктів визнані кращими та отримали шанс на реалізацію задля покращення життя тернівчан.

«ДТЕК Енерго розділяє цінності суспільства, тому багато років є надійним партнером та другом міста Тернівка, піклується про його майбутнє. Вже восьмий рік поспіль допомагає мешканцям громади реалізувати актуальні для них проєкти. Підтримуючи активність жителів Тернівки, ДТЕК створює умови для вирішення проблем благоустрою, допомагає реалізовувати та втілювати в життя свої амбітні мрії. Це допомагає людям не тільки самостійно змінювати своє життя на краще, а й відчути відповідальність за збереження результатів своєї праці», — зазначив Дмитро Забєлін, директор ДТЕК ШУ Тернівське.

Один з проєктів переможців конкурсу має назву «Music VS Death» (музика проти смерті). Ініціативна група «Рейв», яка ініціювала цей проект, 10-11 вересня вже провела в Тернівці Фестиваль вуличної музики «Молодь проти наркотиків, алкоголізму та злочинності». Цей привернув увагу всіх містян. Впродовж цієї події музиканти — професіонали та аматори, початківці та самоучки, музичні колективи, ансамблі, школи, гурти та оркестри — мали можливість  виступити на сцені та просто неба для того, щоб показати себе, підняти настрій тернівчанам, а головне – продемонструвати всім, що в місті є справа, навколо якої можна об’єднуватися і з користю проводити свій вільний час.

«Щира подяка всім тим, хто повірив в нашу молодь та підтримав її. Такі проєкти об’єднують наших тернівчан, допомагають вирішувати міські проблеми та згуртовують ініціативних людей задля нових гарних справ», — прокоментувала Анжела Тутова, керівник «Агенції сталого розвитку міста Тернівка».

Також завдяки ДТЕК Енерго у Тернівці впровадять ряд енергоощадних ініціатив: у декількох будинках відбудеться модернізація. Буде замінено труби системи опалення на теплозберігаючі, встановлено нові енергоефективні вікна та двері, енергоефективне освітлення з датчиками руху та  «день-ніч», для відпочинку дітей з особливими потребами з’явиться спортивно-ігровий майданчик, а велосипедне паркувальне місце для людей з інвалідністю.

У 2021 році участь у конкурсі взяли 32 громади в 11 областях України. Компанія отримала 667 конкурсних заявок, з яких конкурсна комісія проєкту у кожній окремій громаді обрала переможців згідно заданим критеріям. Серед переможців – ініціативи у соціальній сфері, екології і енергоспоживанні, охороні здоров’я, спорті, благоустрою міст і селищ, а також співпраці між громадами. Особливий акцент в цьому році конкурс робить на створення безбар’єрного середовища, на інклюзивності в широкому сенсі. Проєкт «Громада своїми руками» трансформувався після приєднання компанії ДТЕК до ініціативи Першої Леді «Бізнес без бар’єрів». Принципи безбар’єрності стали частиною 60% програм та ініціатив, які направляли громади і волонтери на конкурс.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *