У Тернівці відкрили сучасний багатофункціональний спортивний майданчик


В Тернівській загальноосвітній школі № 5 на День знань 1 вересня урочисто відкрився новий сучасний спортивний майданчик з гумовим покриттям. Його будівництво стало можливим за ініціативи міського голови Віталія Терелкіна та завдяки співпраці з народним депутатом України по 36-му виборчому округу Роману Каптєлову по програмі соціально-економічного розвитку регіонів, а також за підтримки депутатів міської ради.

На початку відкриття школярі показали яскравий цікавий театралізований виступ. За легендою Зевс та інші боги будували стадіон…

Учні цієї школи дружать зі спортом, про це свідчать їх неодноразові перемоги у регіональних спортивно-оздоровчих змаганнях та заходах. І, отримавши такий подарунок (у вигляді спортивного майданчику), обіцяли ще більше тренуватись та здобувати нові перемоги, а також залучати інших школярів до спорту та здорового способу життя.

«Для нас цей день не просто свято, а початок всіх починань. Сьогодні в наші шкільні класи зайшли 3200 учнів. А ще сьогодні в цій школі свято здоров’я та спорту. Мені сьогодні дуже приємно виконувати таку місію, відкривати цей майданчик разом з депутатами міськради. Спортивний майданчик тут – лише перший крок. На черзі інші школи, де ми теж побудуємо таку красу, як тут. Тернівчани, в тому числі і юні, одержують дуже багато перемог у різних спортивних змаганнях. А тепер учні цієї школи та мешканці міста зможуть замахнутися на всеукраїнські змагання, чемпіонати Європи та світу», — сказав міський голова Віталій Вікторович.

З привітальним словом до гостей свята та школярів звернувся і депутат Тернівської міської ради Олексій Добродькін: «Сьогодні День знань. І в це свято ми разом відкриваємо для вас сучасний спортивний майданчик. Хочу побажати учням здоров’я, гарних оцінок, щоб ви цей навчальний рік провели за партами в школі, а не вдома на дистанційному навчанні. Ми дуже раді, що змогли реалізувати цей проєкт. Дякую за всебічну підтримку міському голові, а також начальнику відділу освіти Володимиру Ільчишину, який був тут з перших днів будівництва, контролював цей важливий процес. Подібний проєкт є і по школі № 6. Сподіваюся, що ми теж його реалізуємо».

Перед учнями і гостями свята зі словами вдячності виступив вчитель фізичної культури школи № 5 Сергій Рикун. Він подякував меру, депутатам міськради та нардепу за те, що школа покращується, розбудовується і тепер у дітей є можливість займатися спортом (волейболом та баскетболом) на майданчику з таким відмінним гумовим покриттям.

«Якщо все буде добре, то у наступному 2022 році ми реалізуємо ще два подібні проєкти і побудуємо такі спортмайданчики у школах № 6 та 7», — додав Віталій Тарелкін.

Вчитель фізкультури каже, що у майданчика спеціальне гумове покриття, воно правильно технологічно постелено. Завдяки йому спортсмени, діти будуть набагато менше травмуватися. Бо це покриття так би мовити гасить енергію при зупинці, зменшує навантаження на м’язи.

«Ми дуже раді, що тут відкрився цей майданчик. Ми йшли до цього довго, з 2019 року. Спочатку створили проєкт, потім знайшли фінансування. Це не останній такий майданчик в місті. Це початок великого будівництва і створення в нашому місті широкої та розвиненої спортивної інфраструктури», — резюмував Володимір Ільчишін.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *