Незвичайний гість фотограф з Нової Зеландії побував на шахті «Західно-Донбаська» Тернівського ШУ


«Праця шахтаря не тільки важка, в той же час цікава, але й дуже важлива для країни», — так вважає фотограф з Нової Зеландії Амос Чаппл. Тому він приїхав на шахту «Західно-Донбаська» Тернівського ШУ, аби зробити фото-репортаж з простим шахтарем до 3️⃣0️⃣-річчя Незалежності України.

Гостя цікавили всі складові шахтарської праці, наш східний регіон, думки простих людей про тернистий шлях, який проходить наша молода держава. Співбесідником гостя був наш колега — працівник дільниці АСІТ ШУ Тернівське Олександр Пенюшкевич. Як зазначив гість, йому було дуже цікаво і приємно спілкуватися з Олександром, який тільки-но виїхав на поверхню після зміни у шахті. Спілкування було змістовним і цікавим.

Олександр дуже любить нашу 💙💛країну, людей, які тут живуть і працюють. Дуже тепло розповідав про своїх батьків. Та коли мова зайшла про ситуацію на сході країни, Олександр став менш говірким, бо у 2014 році він боронив нашу незалежність у зоні АТО. Його відповіді стали більш скупими, спирало подих, а на очах блищали сльози…

Наш гість, Амос Чаппл — не звичайний фотограф, він робить свої знімки раритетним фотоапаратом, використовуючи унікальну технологію, тому фотографії виходять неперевершеними.

А ми мали можливість спостерігати за цим процесом та дивуватися, як доброзичливо та з любов’ю Амос ставиться до співрозмовника.

Авторові проєкту було цікаво знайомитися з виробництвом, а також відвідати музей шахтарської праці, де він дізнався, що всі ці тридцять років незалежності країни шахтарі Західного Донбасу були разом з країною, долаючи непростий шлях становлення та розвитку. І сьогодні компанія ДТЕК забезпечує суттєвий внесок у енергонезалежність України.

Доброзичливий новозеландець Амос Чаппл подякував за гостинність і запевнив, що його проєкт — це його вдячність українцям за стійкість, силу волі та любов до рідної країни.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *