Тернівські вечори танців: ініціатива, яка подобається буквально всім


Вже місяць, як в нашому місті проходять абсолютно безоплатний, цікавий і потрібний захід – танцювальні вечори в парку. Кожну середу і суботу всі бажаючи, незалежно від віку і статі, приходять сюди, щоб насолодитися спілкуванням, музикою і танцями. Причому всі без виключення сприймають цю подію дуже позитивно, можна сказати, з захопленням. І кожного разу людей на танцювальному майданчику становиться все більше.

Посмішки, гарний настрій і приємне спілкування  огортає ці вечори. Люди задоволені можливістю скинути і роки, і хвороби, і лишні кілограми. Всі на майданчику посміхаються, хоча деякі тернівчани  поки соромляться виходити в центр танцювального кола і тихенько пританцьовують на околицях. Але сором невдовзі згасає, ритмічна музика і позитивні люди захоплюють всіх у танок. І нічого, що основним контингентом серед танцюристів є люди 40 +, їм подобається сучасна, весела і активна музика – Хас з піснею Ягідка-малинка, Артур Пірожков, Світлана Лобода. Бачили б ви, як виджегеривають наші мами та тата під ці мелодії. Просто чудово.

І за цим всім прекрасним дійством стоїть одна людина – чернівчанин Сергій Юр’єв, який і став ініціатором танцювальних вечорів. І який, доручи, самотужки управляється і з апаратурою, і з діджеиством. І, навіть, сам співає на цих вечорах. 

  • Ця ідея прийшла до мене ще в минулому році, її підтримали і відділ культури, і Центр досуга, і керівництво парку. Але пандемія нам заважала. Зараз – чудовий час, щоб втілити мрію, — говорить Сергії Андрійович. – Спочатку приходило чоловік п’ятдесят, але з кожним разом людей становилося  все більше і більше. До старших приєдналася молодь, навіть підлітки не оминають наші танці. Люди чекають на них, запитують, чи буде наступний раз. Я говорю, що буде – кожну середу і суботу до холодів. З часом, я планую виставити ще світові ефекти, щоб було і цікавіше, і приємніше.  Мене тішить, що земляки так щиро відгукнулися на мою ініціативу, бо це – не тільки танці, а ще і спілкування, знайомства, гарне проведення вільного часу. Корисно для здоров’я. На свої очі бачу, наскільки люди задоволені. Тому запрошую всіх на наш танцювальний майданчик.   

В Тернівці дуже багато різних культурних ініціатив, але ця, наразі, найбільш схвальна і цікава. Ні одна людина не пішла з танців, організованих Сергієм Юр’євим , сумною. Тому приходьте і ви.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *