Мешканок Дніпропетровщини запрошують на безкоштовний бізнес-тренінг


Мешканок Дніпропетровщини запрошують на безкоштовний тренінг. Він проходитиме 21-22 липня. Навчатимуть, як відкрити бізнес у швейній галузі. Про це повідомили у Дніпропетровській облдержадміністрації.

«Для жінок це шанс приєднатися до кооперативу та стати успішними підприємицями. Просувати товари на українських і навіть міжнародних ринках»,  розповіланачальниця відділу департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Алла Кефель.

Найперше запрошують жінок з вразливих категорій. Зокрема, матерів-одиначок, переселенок або тих, що мають інвалідність.

Участь – безкоштовна. Організатори забезпечать слухачок курсу навчальними матеріалами. Для учасниць з інших міст можливе розміщення в готелі, компенсація транспортних витрат.

Найбільш вмотивовані майбутні бізнес-леді отримають підтримку в реєстрації власної справи. Юридичну та бухгалтерську допомогу. Зможуть безкоштовно взяти в користування швейну техніку.  

Бажаючим долучитися до тренінгу слід зареєструватися. Або записатися за телефоном 099-549-49-73.

В перший день навчання розкажуть про основи обліку та оподаткування. А ще про усі тонкощі реєстрації ФОПу. В другий – як формується ціна на товари та послуги легкої промисловості. Йтиметься й про принципи кооперації.

Проєкт втілюєканадський фонд Кооперативного розвитку у партнерстві з Всеукраїнським благодійним фондом «Горєніє» та за підтримки облдержадміністрації.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *