Шахтоуправління Павлоградське очолив Олександр Ангеловський


У ДТЕК ШУ Павлоградське відбулися кадрові зміни. Новим директором підприємства призначений Олександр Ангеловський. Він змінив на цій посаді Олександра Бекешко, який керував шахтоуправлінням з 2018 року.

За роки керівництва Олександр Бекешко не тільки підвищив ефективність виробництва на шахтах Павлоградська та Тернівська, але й закріпив лідерські позиції шахтоуправління серед інших підприємств ДТЕК Павлоградвугілля. Під його керівництвом колектив успішно ввів в експлуатацію понад десяток нових лав і видобув понад восьми мільйонів тонн вугілля. Для оснащення вибоїв у шахтоуправління купували інноваційне шахтне обладнання. Поліпшили соціально-побутові умови для працівників підприємства: відремонтували будівлі АБК на обох шахтах, облагородили територію й оновили зелені насадження. Історичним роком для ШУ Павлоградського став 2019 й, коли колектив шахтоуправління першим в Україні видав на-гора 4 млн тонн вугілля і закріпився на лідерських позиціях і у підготовці нових гірничих виробок.

Олександр Ангеловський, новий керівник ДТЕК ШУ Павлоградське, має намір привнести свої знання та досвід у зміцнення стабільної роботи підприємства. Його ключове завдання — розвиток виробничих зв’язків у колективі для ефективної командної роботи. Серед пріоритетів — питання охорони праці та  максимальне зниження виробничого травматизму.

«Ми вдячні Олександру Робертовичу Бекешко за хорошу роботу та глибоке занурення у виробничі процеси. Тепер Олександру Ангеловському належить продовжити роботу щодо підвищення ефективності роботи підприємства і розвитку культури безпеки на виробництві», — прокоментував нове призначення Сергій Воронін, генеральний директор ДТЕК Павлоградвугілля.

Олександр Ангеловський — гірник з 28-річним стажем. Понад 20 років працює на керівних посадах. Кавалер трьох ступенів Знаку «Шахтарська Слава», кандидат технічних наук. За роки роботи Олександр Анатолійович заслужив репутацію ефективного виробничника та грамотного керівника. У компанію ДТЕК прийшов у травні 2018 року на посаду директора ШУ Добропільске. Протягом року стабілізував роботу шахт Алмазна і Добропільська, збільшив видобуток вугілля практично в півтора рази.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *