Тернівські волейболістки набиралися досвіду на Чемпіонаті України та стали призерами обласних змагань


Нещодавно, з 21 по 24 березня в Запоріжжі проходив Чемпіонат України «Дитяча ліга» з волейболу серед дівчат 2007 р.н. та молодше. У цих змаганнях взяли участь 20 команд зі всієї України, в том числі і команда дівчат 2007 р.н. з волейболу ДЮСШ «Темп» м. Тернівки. На змагання такого рівня тернівські дівчата поїхали вперше.

Про це нам розповіла їх тренерка Ольга Корсун.

Дівчата змагалися у своїй підгрупі ще з 4 командами з Запоріжжя, Полтави та Світловодську. Але, нажаль, в наступний фінальний тур не вийшли, але дівчата та їхня тренерка не дуже засмутились.

«Нам сподобалось брати участь у таких змаганнях. Ми побачили інші команди, їхню техніку. Після ігри зрозуміли, над чим нам потрібно посилено працювати, побачили свої помилки. Мої дівчата з початку трішки перелякалися, розгубилися, але останні дві гри зібралися і настрій у них був бойовий. Вони навчилися брати і складні подачі, приймати нападаючі удари, з якими раніше не працювали. Ми набралися хорошого досвіду і будемо працювати над своїми помилками, більше тренуватися та рухатися далі. Дівчата пройшли так звану школу виживання», — розповідає Ольга Григоріївна.

Наступного дня спортсменки майже тим же складом поїхали на Чемпіонат Дніпропетровської області з волейболу серед дівчат 2006 р.н. та молодше, що проходив в Дніпрі 25 березня.

У обласних змаганнях всього взяли участь 8 команд.

У своїй групі тернівчани обіграли команди з Нікополя, Кам’янського і Покрова та вийшли у фінал, де змагалися з командою м. Дніпро. В фіналі вони завоювали срібло — 2 місце.

«Суперник у нас був гідний. А наші діти з цих двох команд дружать і спілкуються. Ми в принципі задоволені результатом, бо посіли оптимальне місце, яке змогли та планували, — зауважує Ольга Корсун. – Звісно, з Дніпром було грати трішечки складно. Плюс ми були втомлені і з травмами пальців, приїхавши після чотирьох днів Чемпіонату України».

Але на досягнутому команда дівчат та їхня тренерка зупинятися не збираються, вони будуть готуватися на Чемпіонат України в наступному році.

«Ми хочемо подякувати адміністрації ДЮСШ «Темп» та міській раді, які допомогли нам поїхати на змагання – оплатили дітям проїзд, проживання та харчування», — резюмувала Ольга Корсун.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *