В Тернівці завершується модернізація трьох амбулаторій


З 1 березня в трьох амбулаторіях сімейної медицини №№ 1, 2 і 3 в Тернівці розпочався ремонт. Тут за кошти міського бюджету Центр первинної медико-санітарної допомоги створює всі умови для обслуговування людей з інвалідністю, маломобільних осіб, зокрема їх вільного та безперешкодного доступу до приміщень та будівель Центру. Про це розповіла його директорка Світлана Пічугова.

Вона зазначила, що така модернізація — це вимоги Національної служби здоров’я України, з якою заклад уклав договір. На ремонт амбулаторій з міського бюджету Тернівки було виділено 701,7 тисяч гривень (на амбулаторії № 1 і № 2 – 495,2 тис. грн, амбулаторію № 3 – 206,3 тис. грн).

Так, в Центрі зробили ганок з пандусом на центральному вході до амбулаторій № 1 та 2, замінили вхідні двері на нові, скляні та ширші, що відповідають сучасним будівельним нормам, вікно реєстратури (воно тепер нижче – на рівні коляски) та кнопка виклику, для зручності людей з інвалідністю. На першому поверсі амбулаторій зроблять вбиральню для людей з інвалідністю (зі спеціальними поручнями, пеленальним столиком та необхідним обладнанням), в одному з оглядових долікарняних кабінетів розширяють двірний отвір для колясочників, на сходах обладнають розпізнавальні гачки, на підлозі тактильні доріжки, а на центральному вході спеціальну табличку з назвою закладу, написану шрифтом Брайля для людей з обмеженим зором або сліпотою.

В амбулаторії № 3 також зробили пандус на вході, замінили двері, вікно реєстратури та зроблять спеціальну вбиральню для людей з інвалідністю, каже директорка Центру Світлана Пічугова.

Наразі всі роботи підрядними організаціями (фірмами з Новомосковську та Дніпра, що виграли тендер через Прозорро) виконані на 80-90 %. Всі роботи контролюються технаглядом, авторським наглядом та особисто керівництвом лікувального закладу. Планується, що незабаром ремонт завершать.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *