Гірники п’ятої видобувної дільниці Тернівського шахтоуправління з новою лавою


У Тернівському шахтоуправлінні запустили в роботу першу з початку року нову лаву. Державна комісія на «відмінно» оцінила 198 забій за відповідність усім вимогам промислової безпеки.

Відпрацьовуватиме нову лаву колектив п’ятого видобувної дільниці під керівництвом Анатолія Лебедєва. Довжина лави — 180 метрів, її запаси — 180 тис. тонн. Шахтарі планують працювати в ній більше трьох місяців і добувати в середньому 1,8 тис. тонн вугілля на добу.

«Сьогодні наше вугілля дуже затребуване. На нього очікують наші українські теплоелектростанції. Тому ми намагалися оперативно підготувати новий забій до роботи. Своїми силами ми перемонтували гірничо-шахтне обладнання з відпрацьованої 196 лави в нову 198 всього за 15 діб. І це у нас вийшло завдяки професіоналізму працівників всього нашого шахтоуправління. Колектив нашої ділянки в цьому році першим підготував нову лаву на підприємстві, тому настрій у хлопців бойовий. Ми готові до безперебійного видобутку вугілля, щоб підтримувати енергонезалежність нашої країни», — зазначив Анатолій Лебедєв, начальник дільниці з видобутку вугілля № 5 ШУ Тернівське.

 

З початку року в Тернівському шахтоуправлінні вже видобули понад 860 тис. тонн вугілля. До кінця року планують ввести в дію ще п’ять очисних забоїв, щоб видобути чотири мільйони тонн палива для українських теплоелектростанцій.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *