Тернівчани стали призерами Чемпіоната з боротьби дзюдо


13 березня 2021року у місті Дніпро відбувся Чемпіонат з боротьби дзюдо «Дніпровська міська дитяча ліга» серед юнаків 2010р.н. та дівчат 2010-2012р.н.

В змаганнях приймали участь юні борці з Дніпра, Запоріжжя, Новомосковська, Марганцю,Синельникове, Нікополя, Павлограда та міста Тернівка. Загальна кількість учасників 223 спортсмена.

Місто Тернівку на цих змаганнях представляли 8 вихованців спортивного клубу «Алмаз», що займаються при Центрі дитячої творчості. До команди м.Тернівка увійшли шість юнаків та дві дівчини: Чугунов Олександр, Буряк Богдан, Нікотіна Аліна, Третьякова Поліна, Зінов′єв Євгеній, Кулішов Сергій, Старков Микита, Должиков Артем (на фото зліва направо).

Призерами змагань стали: Буряк Богдан (34 кг) – 3 місце, Зінов′єв Євгеній (42 кг) – 2 місце, Третьякова Поліна (40 кг) – 3 місце.

Кожний вихованець СК «Алмаз» зробив свій внесок до перемог команди. Кращу техніку та бажання перемогти продемонстрували на татамі Зінов′єв Євгеній та Буряк Богдан.

«Висловлюю подяку директору ЦДТ м.Тернівка Мосуновій Н.Г., відділу молоді і спорту за підтримку юних спортсменів та надану можливість підготуватись до участі у змаганнях. Перевізнику Бабіну А.С. за якісно виконані послуги по перевезенню спортсменів. Бажаю своїм вихованцям, які приймали участь у змаганнях, наполегливої праці під час тренувань для подальших перемог», — розказав керівник СК «Алмаз» Яковлев Ю.М.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *