Павлоградський пологовий будинок відсвяткував 30-річний ювілей


Павлоградський пологовий будинок відсвяткував своє 30-річчя. У перший день весни в 1991 році він був заснований і став самостійною юридичною особою. За ці роки в стінах Павлоградського пологового будинку з’явилися на світ понад 55 тисяч малюків — павлоградців, тернівчан, першотравенців, жителів Павлоградського, Юр’ївського та Межівського районів.

Керує пологовим будинком уже понад 20 років лікар-акушер-гінеколог Наталія Олександрівна Куцевол. Вона має стаж роботи понад 30 років.«У Павлограді після медінституту я працюю 34 роки. У Павлоградському пологовому будинку — з 1987 року. Очолюю його 20 років. На днях прочитала фразу, що щастя не можна купити, його можна народити. Під таким гаслом щодня працюють наші співробітники. І в будні, і в свята, і ночами. Це безперервний процес. Коли Бог править народити дитину, всі разом стають і допомагають жінці», — розповіла директор пологового будинку Наталя Куцевол.

Під її керівництвом Павлоградський пологовий будинок ще в 2004 році був оцінений і отримав високий статус «Лікарня, доброзичлива до дитини». Цей статус надається установам охорони здоров’я, які надають допомогу матерям і дітям відповідно до вимог Розширеної Ініціативи ВООЗ/ЮНІСЕФ «Лікарня, доброзичлива до дитини», в основу якої покладено принципи підтримки грудного вигодовування. Тому, пологовому будинку Павлограда є, чим пишатися.

Наталія Олександрівна відзначає, що за той час, поки вона працює тут, техніка значно зробила крок вперед. Є можливість вчасно діагностувати захворювання, стежити за ходом вагітності і пологів. З кожним роком покращуються і умови перебування в пологовому будинку. Пологовий будинок сьогодні обладнаний сучасною апаратурою і перинатальними технологіями, зокрема новим апаратом УЗД тощо. Тут створені всі умови для перебування майбутніх мам, їх лікування, лікування патологій у дитини та інше.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *