Відбулася чергова п’ята сесія Тернівської міської ради


1 березня 2021 року в залі ЦД «Шахтар» за всіма карантинними вимогами відбулось пленарне засідання чергової п’ятої сесії Тернівської міської ради. На розгляддепутатівбуловинесено37 питань.

Секретар ради Шкут Ж.А. повідомила, що у складі міської ради утворено 2депутатські фракції: фракція ПП «Слуга народу» — 5 депутатів, фракція ПП «Наш край» — 2 депутата.

В першу чергу були розглянуті депутатські звернення.Депутатвід ПП «Європейська солідарність» Колеснік О.А. запропонував депутатам звернутися до Президента України, Кабінету Міністрів України таГолови Дніпропетровської ОДА щодо забезпечення вакциною від коронавірусної хвороби COVID-19 населення міста Тернівка.Головний лікар КНП «ЦПМСД м.Тернівки» Пічугова С.О. повідомила, що на сьогодні центр первинної медико-санітарної допомоги повністю готовийдо проведення вакцинації від коронавірусної хвороби COVID-19, м.Тернівка.

Депутат із фракції «Слуга народу» Шкряда В.В. виступив із проєктом звернення депутатів Тернівської міської ради до Верховної Ради України щодо підтримки Закону України «Про народовладдя через всеукраїнський референдум». Він також наголосив на потребі розробити та прийняти закон про місцевий референдум, що дозволить людям вирішувати важливі питання у своїх громадах.Це рішення було підтримано більшістю депутатів, але з певними поправками.

З проєктами звернень від депутатів Тернівської міської ради до голови Дніпропетровської ОДА Резніченко В. М.  та головиДніпропетровськоїоблрадиЛукашук М.В.щодо закінченнякапітального ремонту будівлі   КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа «Темп» та нестабільногозабезпечення водою містаТернівказа дорученням міського голови Тарелкіна В.В. виступила секретар ради Шкут Ж.А. Депутати погодились, що тривалий час капітальний ремонт будівлі ДЮСШ не проводиться з вини Дніпропетровської облдержадміністрації, що має негативні наслідки: руйнування будівлі та  деградаціяспортсменів. Все це спричиняєневдоволення жителів міста. Повноцінний розвиток спорту фактично припинено.

Депутати занепокоєні нестабільним забезпеченням водою міста, що спричинені бездіяльністю постачальника ДМП ВКГ «Дніпро-Західний Донбас», який не усуває аварії в найкоротший строк. Ситуація з водопостачаннямнаразінестабільна, але вона буде щебільшзагострюватися з настаннямтеплої пори року, коли водоспоживаннязбільшитьсявдвічі. Нестачапитної  води призведе до порушеннясанітарних норм. Підзагрозоюзакриттяопинятьсяшколи та дитячі садки. Звернення були підтримані всіма депутатів.

Також депутати прийняли рішення про виділення коштів з місцевого бюджету по наступним сферам діяльності міста.

У сфері освіти: на капітальний ремонт фасаду з частковою заміною вікон у ЗОШ № 4; на капремонт покрівлі будівлі ЗОШ № 6, нареконструкцію спортивного майданчика з улаштуванням гумового покриття тапоточний ремонт частини огорожі в ЗОШ № 5; на перевезення дітей з вадами здоров’я, що мешкають в м. Тернівка, з м. Павлограда до спеціалізованих навчальних закладів м. Дніпра та в зворотньому напрямку; на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами; на заробітну плату педагогічним працівникамінклюзивно-ресурсного центру.

У сфері охорони здоров’я: на капремонт покрівлі та частини приміщень КНП «Тернівська центральна міська лікарня»;на відшкодування вартості препаратів інсуліну для лікування хворих на цукровий діабет.

У сфері соціального захисту населення: на пільгове медичне обслуговування осіб, які постаждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – відшкодування вартості ліків за рецептами лікарів особам, які постраждали внаслідок ЧАЄС, віднесених до I-ої категорії; на дотацію районному бюджету Дніпровського району на оплату тимчасового перебування 2-х дітей, позбавлених батьківського піклування, у «Центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Добре вдома».

У сфері житлово-комунального господарства:

— на будівництво об’єктів житлово-комунального господарства: на капітальний ремонт покрівель житлових будинків, на закінчення реконструкції скверу «Шахтар», на коригування ПКД по реконструкції зовнішнього освітлення по вул. Маяковського;

— на придбання теплообмінника на котельню, електролізної установки знезараження стічних воддля Тернівських очисних споруд;

— на заходи для регулювання чисельності безпритульних тварин;

— на виготовлення ПКД на капітальний ремонт доріг вулиць: Тернівська, Сонячна, Садова, Благодатна, Сташкова, Троїцька;

— на придбання для КП «ТЖКП» рубальної машини з причіпним (щіпоріз) для перероблення відходів після розчищення зелених насаджень та контейнерів для побутових відходів;

— на придбання 2 дитячих майданчиків, 63 дорожніх знаків та 20 опор, доменного шлаку для відсипки доріг приватного сектору, посадкового матеріалу квітів (троянди) для озеленення скверу «Шахтар»; на ремонт 3-х атракціонів в Парку культури та відпочинку татехдіагностіку атракціону «Колесо огляду М»; на встановлення 6 автопавільйонів на зупинкових майданчиках, «Пам’ятного знаку Прикордонникам всіх часів»;на поточний ремонт тротуарів.

Також були виділені кошти 50-ій державній пожежно-рятувальній частині 6 ДПРЗ ГУ ДСНС,Тернівському відділенню поліції Павлоградського відділу поліції та Павлоградському об’єднаному міському територіальному центру комплектування та соціальної підтримки.

Неоднозначно депутати підійшли до Програми забезпечення депутатської діяльності, особливо в питанні виділення коштів. Пропозиція збільшення видатків не знайшла підтримки у більшості. Вирішення глобальних питань можливе іншими шляхами, аніж таким способом.

Депутати розглянули всі питання порядку денного та прийняли рішення з інших важливих питань.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *