На ЗНО-2021 вже зареєструвалися 13,5 тис абітурієнтів Дніпропетровської області


На зовнішнє незалежне оцінювання цьогоріч зареєструвалися 13,5 тис абітурієнтів Дніпропетровщини. Подавати заявки на основну сесію ЗНО можна до 5 березня. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Майбутні вступники регіону – активні та відповідальні. Реєстраційні картки вже надіслали 13,5 тис абітурієнтів. Хто ще не встиг – є час до 5 березня, – зазначили у департаменті. – Обрати можна до 5 дисциплін. Серед обов’язкових – українська мова та література, математика, історія України або іноземна мова. Інші – на вибір».  

11-класниця Камілла Йолтич вже заповнила реєстраційну картку. Каже, все вдалося швидко та без проблем.

«Зараз усі сили вкладаю в підготовку до тестування. Хвилюватися буду ближче до іспитів, – поділилася випускниця.– Окрім обов’язкових, додатковим предметом обрала біологію. Вступати планую на психолога».

Основна сесія ЗНО-2021 відбудеться у травні-червні. 21 травня здаватимуть хімію, 24-го – іспанську, німецьку та французьку мови, 25-го – англійську, 28-го – математику.

1 червня – тестування з української мови та літератури для абітурієнтів гуманітарних факультетів. Ті, хто обрав технічні спеціальності – здаватимуть українську мову.

4 червня відбудеться тестування з історії України, 7-го – фізики, 10-го – біології, 15-го – географії.

Результати ЗНО опублікують до 30 червня. Учасники зможуть побачити їх на своїх інформаційних сторінках.

Додаткова сесія – з 29 червня до 16 липня. Оцінки учасники дізнаються до 23 липня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *