Завтра,10 лютого 2021 року, водопостачання буде подаватися з резервуарів ЦРП м. Тернівка. Зробіть запаси!Сьогодні до КП «ТЖКП» (Тернівського житлово-комунального підприємства) та ДМП ВКГ «Дніпро–Західний Донбас» надійшла телефонограма від ПАТ «Укренерго» про те, що на підстанції «Павлоградська № 330» буде проводитись капітальний ремонт масляного вимикача Ф11, який постачає електричну енергію на насосну станцію № 5 водогону «ДЗД».


Про це повідомляється на сайті Тернівського житлово-комунального підприємства.


У зв’язку з ремонтними роботами буде припинена подача води до Центрального розподільного пункту (ЦРП) Тернівки та на вуглевидобувні підприємства регіону завтра, 10 лютого, з 8 до 16:00 годин.
Протягом середи водопостачання буде подаватися з резервуарів ЦРП м. Тернівка.
Мешканців Тернівки просять сьогодні, 9 лютого, зробити запаси води та економно її витрачати із системи ЦПВ в день проведення ремонтних робіт 10 лютого.


«Звертаємо увагу, після завершення ремонтних робіт на насосній станції № 5 водогону «Дніпро – Західний Донбас», потрібен певний час для повільного заповнення магістрального трубопроводу, аби мінімізувати можливі аварійні ситуації», — йдеться у повідомленні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *