Молодіжні центри Дніпропетровщини запрошують долучитися до проєкту Ради Європи

Молодіжні центри Дніпропетровщини запрошують долучитися до проєкту «Молодь за демократію в Україні». Для учасників – тренінги та консультації експертів. Подати заявки можна до 1 лютого, повідомив заступник начальника управління молоді і спорту облдержадміністрації Владислав Яцук.

«Завдяки проєкту «Молодь за демократію в Україні» молодіжні центри можуть вдосконалити свою роботу. Систематизувати її та знайти нових партнерів– сказав заступник начальника управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Владислав Яцук. – Тих, хто пройде відбір та стане учасником програми, чекає тривале та цікаве навчання».

Учасники проєкту зможуть взяти участь у практичних семінарах, познайомитися зі стандартами молодіжної роботи та найкращими європейськими практиками, отримати підтримку експертів. Їм допоможуть підготувати ефективну стратегію розвитку та навчать, як співпрацювати з молодіжними центрами по всій Україні.

Аби долучитися до проєкту, слід заповнити анкету та надіслати її до 1 лютого на електронну пошту youthfordemocracy_ukraine@coe.int.  

«Молодь за демократію в Україні»  спільний проєкт Ради Європи та Міністерства молоді і спорту України.

Деталі – тут.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *