Міський голова Тернівки Віталій Тарелкін звернувся до Народного депутата України від 36 округу Романа Каптєлова


Міський голова Тернівки Віталій Тарелкін звернувся до Народного депутата України від 36 округу Романа Каптєлова в зв’язку з зростанням всіх основних складових відповідних місцевих тарифів на тепло, водопостачання та водовідведення, які повинні бути перераховані, відповідно до вищезазначених цінових змін.

«Згідно отриманих нових тарифів, вартість одної кіловат години зростає на 26 відсотків, ціна води для населення на 41 відсоток, а прожиткового мінімуму на 21 відсоток та мінімальної заробітної плати на 20 відсотків»

ПОВНИЙ ТЕКСТ ЗВЕРНЕННЯ Шановний Романе Володимировичу!

Звертаюсь до Вас, як до народного депутата 36 округу, керуючись інтересами та від імені територіальної громади міста Тернівка. Звертаємо вашу увагу щодо занепокоєності жителів міста з приводу стрімких підвищень цін на електроенергію, воду, газ та його транспортування. Разом з підвищенням мінімальної заробітної плати та мінімального прожиткового мінімуму, які впливають і є складовими в розрахуванні місцевих тарифів на тепло, водопостачання, а значить, це неодмінно торкнеться кожної сім’ї, більшість з яких в умовах карантину знаходяться в досить складних життєвих умовах.

На наш погляд, стрімке та непропорційно велике по відношенню до зростання заробітних плат, пенсій та соціальних виплат населенню зростання на базові складові місцевих тарифів, створює складну і непередбачувану соціальну ситуацію, наслідки якої дуже важко буде спрогнозувати і уникнути.

Згідно отриманих нових тарифів, вартість одної кіловат години зростає на 26 відсотків, ціна води для населення на 41 відсоток, а прожиткового мінімуму на 21 відсоток та мінімальної заробітної плати на 20 відсотків. Слід зазначити, що всі ці показники є складовими відповідних місцевих тарифів на тепло, водопостачання та водовідведення, які повинні бути перераховані, відповідно до вищезазначених цінових змін.

З огляду на все вищезазначене, просимо Вас, як народного депутата України, розібратися чому Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) не реагує на такі зростання. Також звертаємо Вашу увагу на те, що НКРЕКП затвердило ціну за 1 куб. метр води по Державному Міжрайонному підприємству водопровідно – каналізаційного господарства «Дніпро – Західний Донбас» на рівні 14, 96 грн., що є найвищою ціною в Україні. Для порівняння тариф по КП ДОР «Аульський водовід» є на рівні 5, 028 грн.

З повагою міський голова В.В. ТАРЕЛКІН

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *