Міський голова Тернівки Віталій Тарелкін звернувся до прем’єр — міністра України


Міський голова Тернівки Віталій Тарелкін звернувся до прем’єр — міністра України Дениса Шмигаля та просить голову уряду «дослухатися до реальних вимог та потреб людей, в тому числі і містян Тернівки, та дати доручення Кабінету міністрів розібратися в зростанні цін, тарифів і, як слідство, зубожінню та складному становищу населення України та врахувати їх інтереси і потреби в такий складний для всіх період життя».

Шановний Денисе Анатолійовичу! Звертаюсь до Вас, керуючись інтересами та від імені територіальної громади міста Тернівка.

Звертаємо вашу увагу щодо занепокоєності жителів міста з приводу стрімких підвищень цін на електроенергію, воду, газ та його транспортування. Разом з підвищенням мінімальної заробітної плати та мінімального прожиткового мінімуму, які впливають і є складовими в розрахуванні місцевих тарифів на тепло, водопостачання, а значить, це неодмінно торкнеться кожної сім’ї, більшість з яких в умовах карантину знаходяться в досить складних життєвих умовах.

На наш погляд, стрімке та непропорційно велике по відношенню до зростання заробітних плат, пенсій та соціальних виплат населенню зростання на базові складові місцевих тарифів, створює складну і непередбачувану соціальну ситуацію, наслідки якої дуже важко буде спрогнозувати і уникнути.

Згідно отриманих нових тарифів, вартість одної кіловат години зростає на 26 відсотків, ціна води для населення на 41 відсоток, а прожиткового мінімуму на 21 відсоток.

Базою і умовою для зростання вищезгаданих тарифів може і повинно бути одне: попереднє зростання та випередження доходів населення над підвищенням цін і тарифів, у тому числі і місцевих, які неодмінно також вимушено зростуть, оскільки попередньо зростають всі їх складові.

З огляду на все вищезазначене, просимо Вас дослухатися до реальних вимог та потреб людей, в тому числі і містян Тернівки, та дати доручення Кабінету міністрів розібратися в зростанні цін, тарифів і, як слідство, зубожінню та складному становищу населення України та врахувати їх інтереси і потреби в такий складний для всіх період життя.

З повагоюміський голова В. В. ТАРЕЛКІН

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *