YASNO прийматиме показання електролічильників у святкові та вихідні дні

Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO (ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги») вітає мешканців Дніпропетровщини з новорічними та різдвяними святами і нагадує, що до 3 січня важливо не забути передати показання лічильника, щоб сплачувати лише за фактично спожиту електроенергію. Найзручніше зробити це дистанційно зі смартфона або комп’ютера.

Мешканці Дніпропетровщини можуть повідомити показання приладу обліку онлайн:

1)    Через чат-бота в Viber. У ньому також зручно розраховуватися за електроенергію без комісії.

2)    В Особистому кабінеті на сайті YASNO. Там можна сплатити за світло карткою. Остаточний рахунок за грудень буде доступний після 10 січня.

3)    За допомогою форми швидкої передачі показань на сайті YASNO. Щоб повідомити дані, не потрібно реєструватися в Особистому кабінеті, достатньо вказати населений пункт, особовий рахунок, показання і контактний номер телефону.

4)    В особистих повідомленнях на сторінці у Facebook. Фахівці YASNO внесуть показання в єдину базу постачальника.

Клієнти, які не користуються інтернетом, можуть зателефонувати до контакт-центру YASNO за номерами (056/050/067) 770 11 55 та обрати в голосовому меню пункт «3». Тоді споживачу запропонують дочекатися з’єднання з оператором, аби повідомити показання. Зазначаємо, що під час новорічних свят контакт-центр працює без вихідних з 8 до 20 години.

«У святкові дні всі онлайн-сервіси та контакт-центр YASNO продовжують працювати, щоб прийняти від клієнтів інформацію про обсяги спожитої в грудні електроенергії та вчасно сформувати рахунки. У цей період рекомендуємо мешканцям Дніпропетровщини віддати перевагу дистанційним сервісам, а більш досвідчені користувачі інтернету можуть допомогти близьким та сусідам передати показання та сплатити за світло онлайн, адже в Особистому кабінеті та чат-боті у Viber можна додавати кілька особових рахунків», – розповів директор YASNO в Дніпропетровській області Юрій Федько. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *