В Тернівці нагородили волонтерів міста

У ЦД «Шахтар, напередодні свята, 24 волонтери міста отримали відзнаки. Нагороди – до Міжнародного дня волонтера, який традиційно відзначають 5 грудня.

Добровільних помічників привітавміський голова Тернівки Віталій Тарелкін.

«Як безмежним є милосердя, так нехай безмежними будуть доброта, щастя, любов і достаток у Ваших сім’ях та домівках. Нехай Господь збереже Вас за Ваше добро. Хай волонтерство розвивається і процвітає поряд з нашою Батьківщиною. Висловлюю слова подяки від імені кожної людини, якій ви допомогли, за вашу людяність, за вашу безкорисливу працю.

Вітаю всіх членів волонтерських рухів та організацій, волонтерів з Вашим святом! Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. Бажаю, оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!», — привітав волонтерів зі святом добра і взаємодопомоги міський голова Віталій Тарелкін.

Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія.  Мабуть майже кожен мешканець славетного шахтарського краю вніс хоча б часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету — допомогти нашим ближнім, хто потребує нашої з вами допомоги, нашим дітям, людям похилого віку, нашим захисникам.

За відданість справам милосердя, щедрість душі, чуйність, уважність і доброзичливість та з нагоди відзначення Міжнродного Дня волонтера подяками міського голови були нагороджені: Євгенія Дмитрова, волонтер благодійної організації «Благодійний фонд «Служба Милосердя»; Оксана Шеймухова, координатор проєкту «Діти»; Наталя Олійник, волонтер ГО «Захисники Батьківщини»; Юлія Станкус, волонтер ГО «Захисники Батьківщини».

Орденом «Слава Україні» за представленням громадської ради Західного Донбасу ветеранів АТО/ООС були нагороджені Елеонора Сікорська-Меретова та Олексій Козлов.

Медалю «За незламність духу» були нагороджені: Дмитро Чачіков, Олексій Аксінін, Андрій Пугач.

Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. В Україні, як і в усьому світі, волонтерський рух займає особливе місце у наданні допомоги населенню у надзвичайних ситуаціях. Це і захисники тварин, і ті, хто опікується людьми похилого віку і інвалідами. Особлива подяка волонтерам за допомогу військовим, що нині перебувають у зоні АТО та переселенцям зі Сходу країни.

«Волонтером може бути кожен, хто має добре серце, не байдужий до чужого горя, бажає працювати без винагороди. У нашому місті діє чимало волонтерів, які обєдналися задля добра. Волонтери свідомо відмовляються від особистих амбіцій та піару, адже головне – це спільна справа та результат! Хочу висловити щирі слова вдячності всім волонтерам, які самовіддано надають допомогу тим, хто цього найбільше потребує!», — звернувся до присутніх фронтовий волонтер, голова ГО «Захисники Батьківщини» Олег Колесник.

Медалями «За гідність та патріотизм» голова ГО «Захисники Батьківщини» Олег Колесник нагородив: Ігоря Пепеля, Едуарда Трачука, Дмитра Козлова.

Медалями «За добру справу» були нагороджені: Олег Яблуновський, Владислав Дяченко, Семен Давиденко, Олександр Геєр, Данило Михайлов.

Відзнакою «За благодійність»  нагородили Тетяну Штемплюк.

Відзнаками «Жіночий тризуб» були нагороджені: Тетяна Топіліна, Тетяна Бельтюкова, Ірина Молошек, Світлана Воронкіна, Тетяна Колесник, Наталя Прохоренко.  

Святковий настрій волоннтерам подарували: клуб акробатичного рок-н-роллу «Ніка», танцювальний клуб «Vizavi Gold», Лариса Шевченко та Тетяна Топіліна.

Довідково:

День волонтера був заснований ще в 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН. В Україні волонтерський рух розпочався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року. Волонтери — це мобільна резервна армія України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *