Проїзд з Павлограда і Тернівки в Дніпро подорожчав від 5 до 10 грн

З 1 грудня підвищилися ціни на проїзд з центральної автостанції Павлограда до центральної АС Дніпра. Тепер квиток в один кінець коштує 69 грн (+7 грн), замість 62 грн. Про це нам стало відомо від пасажирів, які вже обговорили цю новину про подорожчання проїзду в соціальних мережах. Вартість проїзду з Тернівки в Дніпро також підвищилася на 10 грн.

Для багатьох підвищення вартості проїзду стало несподіванкою, хоча представники перевізника стверджують, що відповідні оголошення були вивішені в салонах автобусів заздалегідь.

Відзначимо, Павлоградська і Дніпропетровська автостанції (як і інші автостанції в містах та райцентрах області) належать ПрАТ «Дніпропетровське обласне підприємство автобусних станцій» («ДОПАС»). Однак керівництво автостанцій не має ніякого відношення до підвищення вартості проїзду.

«Ціни на проїзд підвищує перевізник. «ДОПАС» — посередник, який тільки продає і бронює квитки. Ми не встановлюємо на них ціни. І вплинути на ситуацію ніяк не можемо», — пояснили кореспонденту у відділі транспорту ПрАТ« ДОПАС ».

Кілька років прямі рейси з Павлограда в Дніпро і назад здійснює ДЧП «Таксі-Сервіс» — дочірнє підприємство ТДВ «Автопромінь».

У свою чергу перевізник ТДВ «Автопромінь» пояснює підвищення вартості проїзду, як завжди, подорожчанням ціни на ПММ (паливо), автомобільні запчастини, а також недавнім підвищенням рівня мінімальної зарплати, збільшенням податків і значним зниженням пасажиропотоку.

«Підвищення пов’язане з тим, що подорожчало паливо, збільшилися податки, а пасажиропотік дуже впав. Ми просто не тягнемо. Підприємство зараз не розвивається, а виживає. У нас безвихідне становище, тому ми піднімаємо ціни, — пояснив начальник відділу експлуатації ТДВ «АВТОПРОМІНЬ» Віктор Кобзар. — Вартість ми підняли мінімально. Дистанційно (онлайн) купувати — дорожче, там ще комісія системи близько 15%. Але у нас більшість маршрутів зараз збиткові. Якщо раніше ми їх якось перекривали популярними (з повною завантаженістю), такими, як ваш, то зараз і на Дніпро з Павлограда їздить 2-7 чоловік».

Також піднялася ціна на проїзд і в автобусах, які відправляються в Дніпро з автостанції «Орбіта» в районі ПЗТО (до АС «Лівий берег» через новий міст і Цирк). Замість 55 грн водії тепер беруть за проїзд 60 грн.

У той же час співробітники центральної автостанції Павлограда кажуть, що як тільки вартість проїзду до Дніпра дорожчає, як правило, підвищується і ціна на приміських маршрутах, в тому числі на маршруті «Павлоград-Тернівка». Тим більше, що від Павлограда до Тернівки і Дніпра маршрути обслуговує один і той же перевізник.

Раніше з автостанції «Тернівка» до центральної автостанції Дніпра вартість проїзду становила 80 грн. Тепер же ціна квитка підвищилася до 90 грн. Про це кореспонденту повідомила диспетчер АС «Тернівка».

Відзначимо, вартість проїзду з Тернівки в Павлоград і назад поки не змінилася і становить 21 грн.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *