Мешканцям Дніпропетровщини нагадали, куди звертатися у випадку домашнього насильства (КОРИСНО)

Для підтримки жертв домашнього насильства на Дніпропетровщині працюють «гарячі лінії», соціальні центри, мобільні бригади. Там можна отримати фахову юридичну, психологічну та медичну допомогу. Куди звертатися, якщо зазнали агресії, нагадала заступниця голови облдержадміністрації Ірина Грицай.

«На жаль, випадки домашнього насильства або агресії за ознакою статі не рідкість. Стикнутися з цим може будь-яка людина. Але насильство не потрібно замовчувати – з ним слід боротися, – зазначила заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ірина Грицай. – Нині у різних районах Дніпропетровщини працюють соціальні центри та мобільні бригади, які надають допомогу жертвам насильства. Також можна звертатися на всеукраїнські та регіональні «гарячі лінії».

За консультацією юристів та психологів радять звертатися на національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми і ґендерної дискримінації за номерами0-800-500-335 або 116-123, 15-47 з мобільного. Дзвінки – безкоштовні та анонімні.

Люди, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, також можуть звернутися за Всеукраїнським телефоном довіри0-800-501-701. Дзвінки приймають цілодобово.

Отримати інформацію щодо допомоги дітям можна, зателефонувавши на національну дитячу «гарячу лінію» за номером 0-800-500-225. Або  на «гарячу лінію»  «Якщо ображають дитину» Дніпропетровського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (056) 370-48-19.

У населених пунктах Дніпропетровщини діють соціальні центри й притулки, працюють виїзні мобільні бригади соціально-психологічної допомоги. Повний перелік організацій та їх контакти – тут.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *