Як у Терівці гулятимуть Новий рік

Так, згідно з рішенням виконкому через пандемію коронавірусу святкування Нового 2021 року у Тернівці вперше планується без концертів та масових гулянь.

«Наближається Новий рік. Ми, звісно, готуємось. А щодо обмежень, які будуть діяти в Україні – таких ми будемо дотримуватись. Наразі у нас декілька планів щодо святкування є. Обов’язково буде оформлені новорічною атрибутикою вулиці міста, встановлені і оформлені новорічна ялинка і огорожу біля неї на площі ім. Т.Г. Шевченка та біля центру дозвілля «Шахтар». Також плануємо встановити у новорічну ніч великі екрани з демонстрацією святкових концертів та музичних номерів», — розповіла очільниця відділу культури Олена Підгорна.

За словами Олени Підгорної під час проведення новорічних і різдвяних свят виїзної торгівлі, як зазвичай, не буде. Але на відкриття ялинки планують зробити театралізовану виставу з іграми та розвагами, з дотриманням усіх карантинних норм. Згідно з рішенням встановити і оформити новорічну ялинку, огорожу біля неї на площі ім. Т.Г. Шевченка та біля центру дозвілля «Шахтар» планується до 15 грудня.

А вже 19 грудня о 16.00 год. планується відкриття міської ялинки на площі Шевченка. На площі в новорічну нічь працюватиме великий екран, з якого віщатиме міська влада та керівники установ з новорічними привітаннями тернівчанам.


Підприємцям та керівникам установ рекомендують оформити приміщення підприємств святковою новорічною атрибутикою і прикрасити дерева біля споруд новорічними гірляндами.

Протягом грудня в Клубі ім. С. Маркова проходитимуть новорічні розваги для дітей – ігри, покази мультфільмів, Тернівському міському молодіжному центрі – зимові розваги і майстер класи, Центрі дитячої творчості — першість Тернівського спортивного клубу «Кіокушин» з карате серед юнаків та дівчат, присвячена новорічним та різдвяним святам, Мистецькій школі ТМР — Шкільний конкурс вокальної музики «Новорічні візерунки», Вечір популярної музики «У камелька», Центрі дозвілля «Шахтар» — новорічні казки тощо.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *