Дорогі земляки, тернівчани!

25 жовтня в третій раз поспіль ви довірили мені керівництво містом. Відчуваючи всю відповідальність, я хочу вам щиро подякувати за надану довіру — віру в мене і мою команду. У місцевому самоврядуванні неважлива політична приналежність та прізвище керівника, головне, щоб людина була відповідальною, обов’язковою, вміла ставити правильні завдання і виконувати їх.

Результати виборів показали, що влада зробила максимум, щоб виправдати довіру тернівчан — підтримка мене, як міського голови склала більше 72 %. Попереду — величезний обсяг практичної роботи, і я в повній мірі відчуваю та усвідомлюю відповідальність за покладені на мене обов’язки.

Рішення балотуватися на третій термін мені далося не просто. Здавалося, що за 10 років я вже встиг зробити багато чого. І тільки підтримка громади підштовхнула мене до цього кроку. На початку виборчої кампанії мною були визначені найважливіші вектори розвитку міста. Поставлені конкретні завдання на майбутні 5 років.

Я вірю, що у нашого міста — величезний потенціал і багато можливостей. Ми не станемо гнатися за миттєвим результатом і робити ставку на швидкі популістські рішення. Ми крок за кроком будемо покращувати інфраструктуру міста і розвивати його, щоб в Тернівці було комфортно жити всім — від немовляти до дідуся.

У соціальній сфері ми сконцентруємося на збереженні та підтримці традицій сім’ї, материнства і дитинства. Ми продовжимо модернізацію системи охорони здоров’я і освіти. Разом з вами, тернівчани, ми побудуємо нові муніципальні об’єкти і втілимо успішні проєкти.

Ще раз щиро дякую всім, хто підтримав, і тим, що не підтримали мене на виборах. Ще раз завірю, що всі ваші накази і побажання будуть виконані. Тернівська влада 10 років була відкритою і готовою до конструктивного діалогу. Так буде і надалі.

З побажаннями миру, здоров’я і добра, Ваш Віталій Тарелкін

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *