Тернівські поліціанти врятували життя чоловіку

Випадок стався з тернівчанином після обіду (близько 14.00) 28 жовтня по вул. Лермонтова неподалік Тернівського відділення поліції. Чоловік (віком близько 45 років) переходив дорогу через пішохідний перехід, йому різко стало зле. Тернівчанин впав прямо на переході і почав битися в конвульсіях, йому намагався допомогти перехожий.

В цей момент чоловіка помітили два поліцейських, що стояли майже поруч. Вони підбігли до нього відтягнули, перевернули на бік, зателефонували до швидкої та надали першу домедичну допомогу (консультуючись з медиками місцевої лікарні). Карета швидкої  їхала на місце події майже півгодини, потім фельдшери надали чоловіку допомогу і відвезли його до Павлоградської лікарні інтенсивного лікування. Імовірно у чоловіка стався інсульт.

Наразі його життю нічого не загрожує. Це завдяки тому що поліцейські надали йому першу домедичну допомогу. Тому за врятоване життя хочеться подякувати справжнім офіцерам — дільничному офіцеру поліції Тернівського відділення поліції Павлоградського ВП ГУ НП у Дніпропетровській області Дмитро Курину та заступнику начальника сектору превенції Тернівського відділення поліції Павлоградського ВП ГУ НП у Дніпропетровській області Володимиру Пересаді.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *