Футбол — це не тільки гра, а спосіб життя


8 серпня був узятий старт престижного турніру серед аматорських команд на просторах Дніпропетровської області «Кубок Глави Дніпропетровської ОДА». У ньому взяло участь 40 амбітних колективів з Дніпропетровської області, які розбилися на 10 підгруп за територіальним принципом. Метою змагань є популяризація та піднесення престижу футболу, забезпечення дозвілля та залучення до занять даним видом спорту широких верств населення, підвищення рівня майстерності гравців. Звичайно ж, багатьох учасників підкупив і головний трофей — Кубок-красень та 1,5 мільйона гривень, які будуть витрачені на будівництво штучного майданчика для переможця.

Всі любителі футболу Дніпропетровщини чекали на це свято і воно нарешті відбулося. Протягом групового етапу команди з різних куточків Дніпропетровщини демонстрували видовищний та результативний футбол, який тішив око нашого вболівальника.

Наше місто представляла команда ФК «Темп» від ГО «Федерація футболу міста Тернівка». Команда з допомогою жеребкування потрапили в групу з командами «Павлоград-2», «Агросфера» Юр’ївська ОТГ і «Лідер» Богданівська ОТГ. Хлопці, основне місце роботи яких — підприємства вугільної промисловості, футболом займаються як аматори, впевнено вийшовши з групи в раунд плей-офф, в 1/8 фіналу не залишили шансів ФК Магдалинівці обігравши їх з загальним рахунком 7-3 за сумою двох матчів! В 1/4 фіналу суперником «Темпа» став переможець Першої ліги Чемпіонату Дніпропетровської області минулого сезону ФК Томаківка, незважаючи на силу суперника терновчане дали бій, але на жаль поступилися із загальним рахунком 3-4!

Підопічні Зоріна Олексія зіграли досить розкуто та показали шалену організацію футболу в таких надважливих поєдинках і дуже результативну гру, яка звичайно порадувала присутніх на стадіонах.

Цей високий показник  ФК «Темп» став можливий за рахунок злагодженої роботи тренера і всього колективу в цілому, фінансової підтримці відділу молоді і спорту Тернівської міської ради та мецената Дмитра Гайового. Окрема вдячність керівництву ТПГЛ в особі Сайфієва О.Ф. за можливість проведення змагань на футбольному полі гірничого ліцею.

Команда міста  з упевненістю дивиться в майбутнє, розвиває футбол і вірить в подальший успіх. Поздоровляємо хлопців з успішним виступом в престижному турнірі і бажаємо професійного зростання. Не зупиняйтеся на досягнутому! Сподіваємося, що молодь міста Тернівка буде активніше брати участь у спортивних змаганнях.

Відділ молоді і спорту Тернівської міської ради

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *