Вибори-2020: соціологи назвали п’ятірку електоральних лідерів

Результати опитування соціологічної групи «Рейтинг», проведеного 16-19 жовтня

Серед тих, хто визначився і має намір прийти на вибори, найбільшою підтримкою користуються 5 партій.

«За результатами агрегованого рейтингу партій на місцевих виборах умовний 5% бар’єр долають п’ять партій: «Слуга народу» 16,7% тих, хто визначився і має однозначний намір прийти на вибори, «Опозиційна платформа – За життя» – 13,5%, «Європейська солідарність» – 13,2%, «Батьківщина» – 8,6% та «За майбутнє» – 7,4%».

Згідно з опитуванням «Рейтингу», партію «Наш край» підтримують 4,0%. Радикальну партію Олега Ляшка – 3,3%, УДАР Віталія Кличка – 2,7%, ВО «Свобода» – 2,3%, партію Шарія – 1,9%, «Пропозиція» – 1,6%, «Голос» – 1,4%, «Сила і честь» –  1,2%, «Перемога Пальчевського» – 0,9%.

Сумарний рейтинг інших партій (переважно місцевих), які беруть участь у місцевих виборах та були включені у список для дослідження, – 21,3%.

Довідково: Дослідження тривало з 16 по 19 жовтня. Методом телефонних інтерв’ю на основі випадкової вибірки мобільних номерів було опитано 5 тисяч респондентів від 18 років і старших в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу.  Помилка репрезентативності дослідження: не більше 1,4%.

 Українська правда

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *