ПРОВЕДЕННЯ МІСЦЕВИХ ВИБОРІВ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Що варто знати про правила безпеки на виборчих дільницях: як будуть організовані місцеві вибори 2020 в умовах пандемії COVID-19? Як голосуватимуть ті, хто перебуває на самоізоляції? Про правила голосування 25 жовтня.

У приміщенні для голосування!

При вході до приміщень:

  • Вам виміряють температуру.
  • Ви маєте обробити руки антисептиком.
  • Ви будете в масках чи респіраторах — обов’язково! Проте члени виборчої комісії можуть попросити тимчасово зняти маску для підтвердження особи. 
  • У приміщеннях буде розмітка для дотримання дистанції не менше одного метра.
  • Потоки людей будуть розділені.
  • Кількість виборців у приміщенні — не більше трьох осіб на один стіл для видачі бюлетенів.
  • Рекомендують не брати з собою дітей на вибори та користуватися особистою ручкою.

Як голосувати на самоізоляції?

Якщо Ви перебуваєте на самоізоляції, можете голосувати за місцем перебування. Для цього потрібно не пізніше 20 години останньої п’ятниці перед днем виборів подати заяву з доданою довідкою медустанови про стан здоров’я.

У день голосування ви маєте показати документи членам виборчої дільниці, але не передавати їх в руки. Члени комісії будуть у масках, рукавичках та захисному щитку. Після кожного відвідування вони утилізуватимуть засоби захисту.

Для членів виборчої дільниці!

Не дозволяють використання тканини на столах: меблі мають бути виготовлені з таких матеріалів, які можна продезінфікувати.

Протирання дверних ручок, поручнів, сидіння тощо дезінфікуючими засобами потрібно проводити не рідше одного разу на 2 години, а вологе прибирання приміщення — не рідше одного разу на 4 години.

Після завершення підрахунку голосів, передачі протоколів та бюлетенів для голосування у приміщенні виборчої комісії проводиться остаточна дезінфекція.

Ірина Ситнік, petropavlivka.citi

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *