На Дніпропетровщині визначили резервні лікарні для госпіталізації хворих на коронавірус (СПИСОК)


На Дніпропетровщині за рекомендацією міністерства охорони здоров’я визначили додаткові госпітальні бази. Резервні лікарні у разі потреби прийматимуть хворих на COVID-19. Список медзакладів затвердили на засіданні обласної комісії ТЕБ і НС. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Ситуація в області контрольована. У визначених госпітальних базах першої черги вистачає ліжок та дихального обладнання для пацієнтів з коронавірусом. На початку епідемії задіяли 12 медзакладів. Коли рівень захворюваності відчутно зріс, збільшили кількість таких лікарень до 19, – зазначив очільник регіону Олександр Бондаренко. – Разом із тим визначили перелік та почали готувати до надання допомоги «ковідним» хворим ще 6 резервних закладів охорони здоров’я – у Дніпрі, Кривому Розі та селищі Слобожанське».

У списку госпітальних баз другої черги:

Дніпровська міська клінічна лікарня № 8

Криворізька міська клінічна лікарня № 8

Криворізька міська лікарня № 11

Слобожанська центральна лікарня

Дніпровська міська клінічна лікарня № 2

Дніпровська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги

В області проводять інформаційну роботу серед релігійних організацій. Нагадують про необхідність дотримання карантинних обмежень під час бослужінь.

Школам регіону рекомендовано достроково підти на осінні канікули з 15 до 30 жовтня. Закладам вищої та професіної освіти – тимчасово перейти на дистанційне навчання до 15 листопада.

За останню добу в Дніпропетровській області виявили 343 нові випадки коронавірусу.  

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *