На будмайданчику аеропорту Дніпропетровщини провели геодезичну розвідку та готуються до переносу комунікацій

На Дніпропетровщині триває будівництво аеропорту. Підрядники вже провели геодезичну розвідку, готують траншеї під прокладання комунікацій, замовили необхідне обладнання для подальших робіт. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«На Дніпропетровщині втілюється наймасштабніший інфраструктурний проєкт країни – зведення аеропорту. Доки триває міжнародний тендер на визначення генпідрядника, на майданчику вже кипить робота. Це підготовчий етап – будівельники мають перенести метеорологічне обладнання, трансформаторні підстанції, мережі зв’язку, енергоживлення, – розповів Олександр Бондаренко. – Завдяки ретельній підготовці тільки-но закінчиться тендер  – фахівці генпідрядника одразу візьмуться за основні будівельні роботи».

Підрядники працюють на майданчику, де розміститься злітно-посадкова смуга – ці роботи виконують коштом держави.  

«На майданчику працюємо без вихідних. Вже провели геодезичну розмітку трас та нових кабельних колодязів, продовжуємо підготовку траншей під електромережі та спецзв’язок. Працюємо не тільки за допомогою машин, а й вручну. Це необхідно, аби не пошкодити існуючі мережі, – розповів інженер-керівник проєктів компанії-підрядника Олег Яницький. – Крім того, замовили необхідне обладнання, зокрема, генератори електроенергії. Вони виручатимуть будівельників у випадках відсутності зовнішнього живлення».  

Одночасно над підготовкою до будівництва терміналу працює компанія-інвестор DCH.

Будівництво аеропорту триватиме протягом  2-3 років. Він буде одним з кращих в Україні. Злітно-посадкова смуга – довжиною 3200 м, з сучасною навігаційною та світлосигнальною системами. Новий міжнародний термінал та VIP-термінал у єдиному комплексі матимуть 6 виходів на посадку. Поряд буде офісна будівля для працівників летовища, парковка на 1,2 тис місць. В середньому на рік летовище прийматиме 1,6 млн пасажирів з можливістю збільшення цієї цифри майже вдвічі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *