Обмеження електропостачання ДП «Дніпро-Західний Донбас» скасовано через надання гарантій оплати заборгованості за електроенергію

Оператор системи розподілу скасував обмеження електропостачання ДП «Дніпро-Західний Донбас», заплановане на 29 вересня згідно ЗУ «Про ринок електроенергії». Керівництво держпідприємства та Дніпропетровської ОДА надали гарантії погашення поточного боргу за електроенергію до кінця грудня 2020 року та підписання графіку реструктуризації на залишок заборгованості до 2023 року.

В результаті переговорів між підприємствами за підтримки Дніпропетровської обласної ради було досягнуто домовленості про оплату боргу за електроенергію. Вони мають почати виконуватися з жовтня.

Також керівництво водоводу «Дніпро-Західний Донбас» має намір заключити договір реструктуризації заборгованості в розмірі 38 млн грн на 39 місяців. Це дозволить підприємству погашати заборгованість протягом тривалого періоду часу і, разом з тим, забезпечить умови для стабільного функціонування оператора систему розподілу. Фінансова дисципліна клієнтів є необхідною умовою для роботи ОСР: закупівлі матеріалів, виконання  робіт із обслуговування енергетичної інфраструктури області  та ліквідації аварій.

ДТЕК Дніпровські електромережі висловлює подяку Дніпропетровській обласній раді за сприяння у вирішенні питання заборгованості водоводу та закликає керівництво підприємства відповідально поставитися до наданих гарантій та своєчасно виконувати необхідні для погашення боргу платежі.

Нагадаємо, заборгованість ДЗД почала формуватися з 2010 року. Державне підприємство регулярно порушувало графік оплати спожитої електроенергії і погашення заборгованості, що призвело до накопичення загальної заборгованості в розмірі 113,4 млн грн. З початку 2020 року підприємство повністю зупинило виплати як за поточний розподіл, так і за попередні заборгованості. На вересень 2020 загальна сума заборгованості ДП «Дніпро-Західний Донбас» складає понад 103 млн грн.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *