Альона Поддуєва: «Треба не констатувати проблеми, а шукати шляхи вирішення»

Тернівка не є містом в якому вона народилася, але більше 10 років Альона тут живе і працює, тому щиро вважає себе справжньою тернівчанкою. Тим паче, її робота безпосередньо зв’язана з людьми і новинами міста, бо працює Альона Геннадіївна головной редакторкой міської газети «Вісті Тернівки» і кожен день в її редакцію стікається струмок всіх місцевих подій.

Робота Альони передбачає присутність у вирії подій, тому вона не з чуток знає чим і як живе місто і його мешканці. В неї ніколи не було політичних амбіцій, але цього року вона вирішила балотуватися в міську і обласну раду від партії «ЗА МАЙБУТНЄ», міський осередок якої і очолила.

«Я завжди була аполітична і не вступала в лави ніякої партії, хоча пропозиції кожного виборного року поступали. Цього разу душа моя не витримала і є зголосилася йти в міську раду, бо те, що відбувається зараз може привести к неочікуваним наслідкам. В 2015 році в раду Тернівки зайшли деякі непрофесійні популісти, які, я вважаю, затягнуть місто в болото. Вони констатують найболючіші проблеми, але не пропонують ніяких рішень, — говорить пані Альона. —  Думаю, пора переходити до практичних змін. У нас люблять говорити про проблеми, але не люблять їх вирішувати. Це стосується не лише політиків, але й громадських активістів. Прийдешні місцеві вибори дають нам унікальну можливість реально вплинути на ухвалення рішень та зміцнити місцеве самоврядування досвідченими професійними людьми, які мають життєвий досвід і наснагу».

  • Альона Геннадіївна, чому Ви вибрали партію «ЗА МАЙУТНЕ»? Вам близька їх ідеологія?
  • Декілька партій пропонували мені вступити до їх лав, але «ЗА МАЙБУТНЄ» привернуло увагу своїми центристськими поглядами, своєю позицією щодо професіональних керівників і виваженістю лідера  Ігоря Палиці. Це молода партія, яка орієнтується на мудрість, досвід і, повторюсь, професіоналізм. А ще вони активно виступають за гендерну рівність – доступ жінкам до управління. Згідно з дослідженням Всесвітнього економічного форуму, Україна посідає 83 місце серед 153 держав світу за участю жінок в політиці. Маємо чіткий тренд – чим більше у державної установи повноважень та ресурсів, тим менше там жінок. Якщо, наприклад, в сільських радах їх 46%, то в міських — лише 18%, а в обласних – взагалі 15%. Хотілось би, щоб жінок в місцевому самоуправлінні було більше. Хто би що не говорив, але все-такі жінки привносять в політику добро і сумління, мякий погляд на вирішення проблем і турботу, бо жінка – це берегиня і мати. Я, як матуся і вже бабуся, турбуюсь про майбутнє дітей і внуків, хочеться, щоб вони жили в красивій заможній країні Україні, затишному і безпечному місті. Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» орієнтована на майбутнє, їм не байдуже, що залишиться наступним поколінням, тому я разом з ними.
  • Влада – це завжди спокуса, наскільки Ви будете протистояти спокуситися владі?
  • Багато років живу за християнськими принципами, я глибоко віруюча людина, тому, сподіваюсь, спокуси влади мене оминуть. Щиро хочу допомогти своєму місту стати ще кращим, ще затишнішим, ніяких таємних бажань, щодо отримання привілеїв від мандату в мене немає.
  • Ви очолюєте міських осередок партії. Хото в Вашій команді?
  • Сказати кратко – молоді та порядні люди, які досягли певних результатів в своєму житті: шахтарі, економісти, підприємці, вчителя, продавці. Як бачите, люди різних професій, але всіх об’єднала любов до рідного міста та бажання кращої долі Тернівці і тернівчанам.

Анна Мірненко

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *