Перші матчі 1/8 фіналу Кубку голови ДніпрОДА пройшли на Дніпропетровщині

На Дніпропетровщині пройшли перші матчі 1/8 фіналу Кубку голови ДніпрОДА. Аматорські футбольні команди змагаються за вихід до 1/4 фіналу. Та головний приз – 1,5 млн грн на будівництво нового міні-стадіону для тренувань. Про це повідомив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

«У розпалі – запекла боротьба між футбольними командами Дніпропетровщини за перемогу. Адже на кону – Кубок голови ДніпрОДА та головний приз, сертифікат на 1,5 млн грн на будівництво нового міні-стадіону. Учасники вже зіграли перші матчі 1/8 фіналу. 26 та 27 вересня проведемо ігри-відповіді та визначимо учасників 1/4  фіналу», – зазначив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА  Олександр Пшеничников.

Перші матчі 1/8 фіналу вже зіграли команди «Оріль» Царичанського району та «Агро-КМР» з Троїцького, «Лозуватка» Криворізького району й «Тополь» з Дніпра, «Фортуна» з Кривого Рогу та «Рапід» з Кам’янського, «Легіонер» з Дніпра і «Дружба» з Кривого Рогу, «Кристал» з Губинихи та «Скорук» з Томаківки.

Загалом команди зіграли вже 127 футбольних матчів. Фінальна гра та матч за третє місце відбудуться 17 жовтня 2020 року на стадіоні «Олімпійські резерви».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *