Легкоатлетки з Дніпропетровщини – «срібні» призерки італійського етапу «Діамантової ліги»

Легкоатлетки з Дніпропетровщини Анна Рижикова-Ярощук та Ярослава Магучіх продовжують підкорювати етапи «Діамантової ліги». На міжнародних змаганнях у Римі спортсменки стали «срібними» призерками. Про це повідомив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

«Виступи наших зіркових легкоатлеток – це вже справжній знак якості. Якщо вони беруть участь у змаганнях – значить будуть нагороди. Цього разу – срібні. Анна Рижикова-Ярощук у Римі повторила найкращий результат сезону – з бігу на 400 м з бар’єрами. А стрибунці Ярославі Магучіх підкорилася висота 1,95 м. До цього вона виграла два етапи «Діамантової ліги» у Монако і Стокгольмі», – розповів Олександр Пшеничников.

Разом з Анною Рижиковою-Ярощук на п’єдестал пошани піднялась ще одна українська бігунка – Вікторія Ткачук. В її активі – бронзова медаль.

У змаганнях зі стрибків в висоту перемогою відзначилася й українка Юлія Левченко.

Загалом на міжнародному турнірі Україну представляли 6 спортсменів. Здобуток національної збірної – дві перемоги, два других місця і одне третє.

«Діамантова ліга» – третій за величиною турнір після Олімпійських ігор та офіційного чемпіонату світу. Сюди запрошують лише іменитих учасників. Одразу на фінальні старти – боротися за комплекти нагород.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *