Тернівчани заради миру пробігли по місту кілька кілометрів

У вівторок, 15 вересня, шляхами шахтарської Тернівки марафон «Європейський пробіг заради миру» або «Всесвітній біг миру заради гармонії», у якому взяли участь кілька десятків тернівчан.

Цей захід щорічно відбувається в рамках відзначення Європейського тижня спорту та за ініціативи Міністерства молоді та спорту України спільно з Центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Всесвітній пробіг заради миру проводиться впродовж 33 років. Україна доєдналася до акції одразу після набуття незалежності, у 1991 році. Приєдналися до пробігу по Тернівці і мешканці нашого сонячного міста.

Особливо активну участь прийняли вихованці та тренери Тернівської дитячо-юнацької спортивної школи «ТЕМП». Діти з великою радістю та задоволенням несли палаючий факел, як символ гармонії, миру і єднання. А кому, як не їм так важливо майбутнє нашої країни. Також до пробігу приєдналися і активісти Молодіжного центру «InTern» та навіть місцеві журналісти.

«Цей проєкт дуже важливий з двох причин: по-перше, це акція миру, а по-друге — заклик до здорового способу життя», — кажуть учасники марафону.

Марафонців вздовж усієї центральної вулиці міста (вул. Харківської) зустрічали місцеві мешканці із державними прапорами, жовто-синіми кульками та помпонами. Колону супроводжувала поліцейська автівка, а водії, що їхали на іншій стороні дороги, вітали бігунів сиренами та гучними гудками.

Зауважимо, марафон розпочався 12 вересня в місті Маріуполі, а завершиться 26 вересня в місті Києві на НСК «Олімпійський». Він має на меті популяризувати спорт та фізичну активність по всій Європі, а також залучити якомога більшу кількість громадян України до цієї ініціативи. 16 вересня пробіг дістався Харківщини. Пробіг проводиться за маршрутом, який пролягає територіями Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Київської областей та міста Києва.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *