Тернівські рятувальники отримали нове обладнання та спорядження

У вівторок, 1 вересня, міський голова Тернівки Віталій Тарелкін завітав до 50-ої пожежно-рятувальної частини 6 ДПРЗ ГУ ДСНС у Дніпропетровській області (начальник частини майор Сергій Вікторович Кірєєв) . Він прийшов сюди не з пустими руками. За підтримки міського голови та депутатського корпусу м. Тернівка (за рахунок міського бюджету – на суму 100 тисяч грн) вогнеборці отримали нове обладнання та спеціальне спорядження для порятунку потерпілих під час ліквідації пожеж і надзвичайних ситуацій.

Це нові посилені пожежні рукава вітчизняного виробництва (з подвійним полімерним покриттям, витримують навантаження до 50 атмосфер), костюми для роботи при біологічній небезпеці (з щитками, бахілами, спеціальними закритими окулярами, захисними масками), засоби для індивідуального захисту особового складу, медичні маски та одноразові перчатки, дезінфікуючі засоби для оброблення приміщень, спецобладнання (сокири, потужні фонарі тощо), засоби екстреного радіозв’язку (рації), зарядні пристрої для радіостанцій, спеціалізовані діелектричні ножиці для різання електричних проводів, дихальні маски для спасіння та виведення потерпілих під час задимлення, пожеж та 1 тонна пального.

«Наші вогнеборці, працівники пожежно-рятувальної служби – справжні герої, що і вдень, і вночі бережуть та охороняють здоров’я, життя тернівчан, наше безпечне проживання. Тому приємно робити такі подарунки нашим рятувальникам. Частина вже оснащена новим пожежним автомобілем, новим обладнанням. На оснащення нашої пожежної частини ми виділяємо кошти вже 7 років поспіль. Думаю, 2021 рік також не буде виключенням. Ми плануємо закупити ще один пожежний автомобіль, котрий дуже потрібен для повноцінної і оперативної роботи вогнеборців. Бажаю вам позитиву та безпеки. Щоб все проходило без травм та пожарів, зі зберіганням життя наших тернівчан», — зауважив мер.

Як зазначив під час вручення спорядження начальник Павлоградського міськрайонного управління ГУ ДСНС у Дніпропетровській області Олександр Миславський, Тернівка є однім з тих міст, яке дуже активно і наполегливо протягом багатьох років допомагає надзвичайникам, щоб вони мали все найкраще та необхідне обладнання, як для своєї особистої безпеки, так і для безпеки містян.

«Ми готові відпрацьовувати для мешканців Тернівки на всі 100 відсотків. Все це обладнання та спорядження дуже допомагає рятувальникам при ліквідації пожеж та в надзвичайних ситуаціях», — каже Олександр Миславський.

Рятувальники тут же випробували нове обладнання та показали присутнім для чого воно потрібне, як і коли ним користуватися.

«Надзвичайники висловлюють вдячність органам місцевого самоврядування за постійну підтримку у вирішенні питань матеріально-технічного забезпечення фахівців ДСНС», — кажуть в прес-службі Павлоградського МРУ ГУ ДСНС.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *