Подарунок до Дня міста: в Тернівці відкрили оновлений сквер «Шахтар»

Напередодні Дня міста та Дня шахтаря в Тернівці урочисто з феєрверками та кольоровою піротехнікою відкрився реконструйований та оновлений сквер «Шахтар», який простягається вздовж вул. Харківської та Курської від Храму-каплиці ікони Божої Матері «Скоропослушниця» по вул. Маяковського до автостанції та від автостанції до вул. Нікітіна. Це стало ще одним подарунком для тернівчан до 245-ого дня народження міста.

Реконструкцію скверу почали ще наприкінці квітня. Вонапередбачала капітальний ремонт та благоустрій всієї території скверу.В центральній прохідній частині скверу з’явилася доріжка, яку виклали бруківкою. Зробили і пішохідні доріжки. В районі Храму-каплиці встановили бордюри, а вздовж всього парку — паркан, який відділяє сквер від проїзної частини і пішохідного тротуару по вул. Харківській. Також зробили сучасне освітлення зі світлодіодними енергоефективними та красивими ліхтарями, поставили зручні лавочки, урни. Сквер засіяли газонною зеленою травою, яка вже буквально через півроку стає густою та красивою. А центральну зону відпочинку тепер прикрашає яскравий арт-об’єкт у вигляді глобусу.

На відкриття скверу зібралися близько сотні тернівчан.

Привітати їх вийшов міський голова Тернівки Віталій Тарелкін: «У Тернівки та її мешканців сьогодні ще одна перемога. Не дивлячись на пандемію та інші проблеми. Бо це місто шахтарів, місто вольових, сильних та щасливих людей. А для того, щоб щастя стало ще більшим, ми відкриваємо цей чудовий сквер. Це ще один подарунок тернівчанам у день народження міста. А такі подарунки робити дуже приємно, тим більше, що для нашого міста напередодні його дня народження відкривати нові об’єкти інфраструктури вже стало традицією. Тож хочу привітати усіх шахтарів, ветеранів праці та тернівчан з Днем міста і Днем шахтаря, побажати їм щастя, здоров’я, благополуччя, впевненості в завтрашньому дні. М’якого вугілля та твердої покрівлі!».

Місцевих мешканців зі святом на відкритті своїми виступами та піснями вітали творчі колективи міста.

Ті, хто прийшов в цей день в оновлений сквер, залишились під приємним враженням від такого подарунку.

«Мені завжди приємно повертатися у Тернівку. Сюди приїжджаєш, як до себе додому. Тим більше приємно бути присутнім на таких заходах та святах. З кожним днем місто стає більш красивішим та розвиненим», — каже тернівчанин, що зараз мешкає у Павлограді, президент Федерації баскетболу у Дніпропетровській обл. Олексій Борисенко.

«В цьому сквері багато років тому починалася моя молодість. Мені було 16 рокі. Тут стояли лавочки, на яких ми проводили свої вечори, — згадує тернівчанин Віктор Тихий. – З того часу пройшло більше 40 років. І зараз у цей сквер я привів свого онука. Дуже радий, що його відремонтували та облаштували, що в нас є такий мер, який все робить для нашого міста».

«Шикарний свер! Скільки років ми ходили по розвалинах, а тепер будемо гуляти тут і радіти. Дуже зворушлива ця подія для нашого міста у розріз всьому тому негативу, який відбувається сьогодні. Але ж навколо нас багато нового, доброго та красивого», — зазначає депутат Тернівської міської ради Елеонора Меретова.

«Мені дуже подобається, як облаштований сквер. Він дуже зручний та красивий. Я полюбляю тут гуляти», — каже маленька Маргарита.

«Сьогодні я побачив цей чудовий захід – відкриття нашого скверу. Я бував у багатьох містах, але такого саме шахтарського скверу не бачив. Чудово, красиво, незрівнянно! Хочу звернутися до тернівчан, щоб вони поважали красу та дотримувалися чистоти – і у нас все буде добре», — ділиться враженнями ветеран праці Микола Дробишев.

«Сьогодні такий хороший настрій. Радісно, що мер постійно думає про наше місто, його мешканців. Тернівка розвивається, облаштовується. Приємно, що кожного року у з’являються чудові місця для відпочинку», — зазначає депутат міської ради Олена Самойлова.

«Ми просто у захваті від сьогоднішньої події, бо давно чекали на відкриття оновленого скверу. А коли його зроблять до кінця – це буде дуже приємний для нас подарунок. З кожним днем Тернівка розквітає. Серце радіє», — каже тернівчанка Любов Василівна.

«В цей знаковий для нашого міста день та напередодні свят хотілося би побажати тернівчанам світлого майбутнього у роботі, житті. До Дня міста Тернівка відкрили цей прекрасний об’єкт», — вітає депутат міськради Микола Талпе.

«Велике спасибі Віталію Вікторовичу Тарелкіну за цей гарний сквер, за всю ту роботу, яку він виконує для цього міста. І хотілося б, щоб він і далі залишався мером і розвивав нашу Тернівку», — каже тернівчанин Сергій Губанов.

«Дякую за те, що зробили красивий та класний парк, де можна провести свій вільний час, дозвілля», — с посмішкою сказала маленька тернівчанка Софія.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *