Юні тернівчани стали переможцями фотоконкурсу «Моя Україно!»

Нещодавно юні вихованці гуртку «Мистецтво фотографії» Центру дитячої творчості  стали переможцями  та призерами обласного (заочного) фотоконкурсу «Моя Україно!» на базі Станції юних техніків. Вони завоювали на конкурсі 15-ть призових місць.

Метою цього конкурсу є пошук та розкриття нових юних талантів, підвищення ролі фотоаматорства у морально-етичному вихованні підростаючого покоління, подальший розвиток фотоаматорства серед учнівської та студентської молоді, популяризація і пропаганда кращих робіт юних фотоаматорів.

Конкурс проходив за трьома віковими групами у наступних номінаціях: «Пейзаж», «Портрет», «Флора і фауна», «Натюрморт», «Архітектура», «Побутове або жанрове фото», «Позажанрове фото», «Гумористичне фото», «Репортажне фото», «Макрозйомка», «Фото з застосуванням програми Adobe Photoshop» та «Сканограма». Приймалося не більше 3-х робіт від одного конкурсанта.

Всього на цей конкурс було відправлено 60 фоторобіт 20-ти вихованців гуртку фотографії Тернівського Центру дитячої творчості, розповідає керівниця гуртка Марина Легень.

Отже серед тернівчан переможцями стали:

— в номінації «Пейзаж» 1 місце посіла Ольга Кузнєцова (старша група);

— «Флора і фауна» — 1 місце – Єлизавета Плюта (середня група), 2 місце – Ірина Тітаренко (старша);

— «Натюрморт» 2 місце – Анна Резнік (середня);

— «Побутове або жанрове фото» 1 місце – Анастасія Падалко (середня), 2 місце – Стелла Зіброва (старша), Ольга Кузнєцова (старша), Віктор Пономарьов (старша);

— «Позажанрове фото» — 1 місце Ольга Кузнєцова (середня), 2 місце – Альона Булат (середня), Анна Резнік (середня), Аліна Цап (старша);

— «Гумористичне фото» — 2 місце Єлізавета Плюта (середня);

— «Репортажне фото» — 3 місце – Ростислав Сгібнєв (середня);

—  «Макрозйомка» — 1 місце – Вікторія Кудрявцева (старша).

Взагалі вихованці гуртку «Мистецтво фотографії» протягом року брали також участь та перемагали у інших фотоконкурсах, зокрема «Щаслива мить», «Юнтелепрес», «Макетування, верстання», «Комп’ютерна графіка, анімація», «З Україною в серці» тощо.

«На кожний з цих конкурсів ми завжди відправляємо не менше 60-ти наших робіт і завжди посідаємо призові місця у великій кількості. Ось наприклад у минулому році ми посіли 48 призових місць на одному конкурсі», — зауважує Марина Легень.

Гурток працює вже 11 років. В ньому наразі займається 30 вихованців від 12 до 18 років. Керівник гуртка навчає своїх вихованців усім видам та жанрам фотографії (навіть стиль «Ню») та навіть готує їх за необхідністю до вступу у вищі за профілем журналістики чи фотографії.

«Головне для фотографа – це любов до всього – до людей, природи, звірів та оточуючої середи. Щоб стати професіоналом, потрібно не тільки дивитися в об’єктив та клацати на кнопки, а й вміти знайти родзинку у об’єкті, який ти фотографуєш, підібрати потрібний ракурс, побачити щось незвичайне, чого не замічають інші», — резюмує керівник гурту.

Незабаром вихованці гуртку разом зі своєю керівницею планують зробити та відкрити свою власну фотостудію за підтримки міської влади.

Каріна Сова

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *