Спорт для всіх: в Тернівці пройшли змагання зі спортивного орієнтування


В минулий четвер, 13 серпня, в Парку відпочинку та культури вперше в Тернівці на міському рівні пройшли змагання зі спортивного орієнтування. Організатори заходу – представниця Молодіжного центру «InTern», активістка Анна Максюта та спортсмен з Києва, чемпіон України зі спортивного орієнтування Віталій Гичко в рамках реалізації проєкту «Різні але рівні» по програмі МОМ за фінансування Євросоюзу.

У змаганнях взяли участь 33 мешканця Тернівки та Павлограда – і діти, і дорослі. Зокрема позмагатися з іншими виявили бажання і тернівські інваспортсмени (люди з інвалідністю).

По всьому парку було розставлено 10 контрольних пунктів (КП). Всі вони були зазначені на спеціальній карті, розробленій Віталієм Гичко для цього квесту (профінансованій в рамках проєкту «Різні але рівні»). На кожному контрольному пункті були спеціальні призми з компостерами та стояли волонтери. Учасники підходили туди та робили на своїй карточці спеціальну відмітку, розповідає Аня Максюта.

«Задача кожного учасника не лише якомога швидше знайти необхідний КП і прибігти до нього, а й не переплутати їх черговість на карті», — зазначила Аня. Спортсменка каже, що йшла до створення клубу з спортивного орієнтування у Тернівці три роки і дуже рада, що у неї нарешті все вийшло. Анна дякує за допомогу і Молодіжному центру, і своїм друзям, і волонтерам. Зупинятися на цьому не збирається і обіцяє, що такі змагання, а також тренування зі спортивного орієнтування будуть проходити і надалі, зокрема на центральній алеї в Тернівці, та у Богдановському лісі, спортивні карти яких також розробив гість із Києва.

Їй хочеться залучити до цього руху якомога більше тернівчан та мешканців інших міст Західного Донбасу. Разом з нею щасливі та задоволені змаганнями їхні учасники, які написали безліч позитивних відгуків у соціальних мережах.

«І знов спортивне орієнтування. Круто! Емоцій купа! На цей раз була професійна карта від чемпіона України зі спортивного орієнтування Віталія Гичко. Дякуємо! Бігали зі швидкістю світла ,вклалися в час і отримали приз. Супер! Дякуємо Молодіжному центру InTern та Анюті – рудому диву! Чекаємо наступних змагань!», — написала у Фейсбуці тернівчанка Олена Цуприк. «Анюта Рыжее Чудо, спасибо за организацию данного мероприятия! Участвовала в первый раз и очень понравилось. Было интересно не только детям, но и взрослым», — пише Анютка Владимирова. «Спасибо за организацию! Ребёнок не пришёл, а прилетел на крыльях счастья. Понравилось очень!», — прокоментувала Ганна Ровна.

Отже, переможцями змагань у різних класах стали: Трочина Ксенія, Мельник Іван, Часовська Неля, Барсунянс Михаїл, Мамай Микита, Фіалковський Сергій.

Кожен переможець отримав приз від МЦ «InTern» в рамках вищезгаданого проєкту МОМ – туристичне приладдя (термокружки, карімати тощо). До речі, кілька учасників, з Павлограда та Тернівки, які дуже зацікавились цим видом спорту, в неділю, 16 серпня, поїхали на обласні змагання зі спортивного орієнтування

Каріна Сова

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *