Юні тернівські гандболістки привезли з Чемпіонату України бронзу


У місті Скадовськ, що на Херсонщині, в пансіонаті «Енергія» відбулися три чемпіонати України з пляжного гандболу серед юнаків та дівчат (2004-2005 р.н., 2006-2007 р.н., 2008-2009 р.н.). Захищати честь Тернівки у чемпіонатах поїхали три команди дівчат – вихованців секції з гандболу Дитячо-юнацької спортивної школи «Темп» (тренерка Олександра Злобіна). Зі змагань юні гандболістки не приїхали з пустими руками.

Чемпіонати з пляжного гандболу проходили два тижні — з 30 липня по 13 серпня. Ігри в кожному чемпіонаті проходили протягом чотирьох днів.

Увесь цей час серед спортсменів точилася справжня запекла боротьба.

Так, у Чемпіонаті серед юнаків та дівчат 2008-2009 р.н., який проходив з 30 липня по 3 серпня, змагалося 12 команд. У підсумку серед дівчат місця розподілилися наступним чином: золото вибороли КДЮСШ № 3 з м. Харкова, другими стали ДЮК ФП5 з Херсона, а бронзу завоювали наші землячки з ДЮСШ «Темп».

«Для молодшої групи дівчат це взагалі перші змагання такого рівня. Вони раніше не брали участь у чемпіонатах, займаються гандболом всього рік чи два, а вже досягли таких результатів. Це для них значний досвід та неабияке досягнення, які стимулюють дівчат у подальшому, викликає бажання далі працювати, розвиватися, тренуватися. У них після отримання призового місця з’являється впевненість у собі. Команда дівчат 2008-2009 р.н. в 2020-2021 навчальному році братимуть участь у Чемпіонаті України по гандболу. Сподіваюсь, що вони покажуть на змаганнях хороший результат, — каже Олена Злобіна. – Результати були б ще кращими, якби у нас був нормальний зал для тренувань. Зараз ми займаємося в дуже маленькому залі гірничого ліцею, поки наш ремонтується. До Чемпіонату України з пляжного гандболу ми готувалися взагалі на звичайному полі на вулиці. І не дивлячись на відсутність залу, діти все одно стараються, викладаються на повну та займають призові місця».

Отже, дівчата з Тернівки, молодша група (2008-2009 р.н.) посіли 3-тє місце, середня група(2006-2007 р.н.) – 6-те місце, старша (2004-2005 р.н.) – 4-те місце. До речі, на останньому Чемпіонаті (серед дівчат 2004-2005 р.н.) гандболістка Вікторія Левадна стала найкращим воротарем.

Команду юних гандболісток, як і інших спортсменів Тернівки, всебічно підтримує міська влада. Так поїздка на змагання до Скадовську стала можливою завдяки фінансування з міського бюджету.

Вітаємо наших юних тернівчан з досягненнями, бажаємо подальших успіхів та перемог!

Каріна Сова

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *