Тернівські інваспортсмени взяли участь у Спартакіаді з багатоборства у Павлограді

У суботу, 8 серпня, в ФСК ім В.М. Шкуренка в Павлограді пройшла Спартакіада ​​з багатоборства серед людей з інвалідністю. У ній взяли участь сім команд інваспортсменів – шість з Павлограда та одна з Тернівки. Наше місто представляли спортсмени Іван Мельник, Олег Анненков та Владислав Бакіров.

Команди та їхні учасники (в особовому заліку) змагалися в точності з кидання м’яча в боча, попаданні в баскетбольне кільце в бомбаскеті, а також грали в кеглі та дартс.

Така спартакіада з багатоборства серед людей з обмеженими можливостями проводиться в Павлограді вперше, кажуть організатори.

Отже призерами в бомбаскеті стали: Н. Петряков, К. Федоренко, А. Крохмаль.

Переможцями в дартсі — К. Федоренко, М. Лежнев, С. Сіроштан.

Точніше всіх у кеглях були В. Лаптєва, Л. Наганець, Д. Крайня.

Призерами в грі боча стали: команда «Сильні духом» І. Мельник та О. Анненко (м. Тернівка) – 1 місце; В. Ославський та А. Лобко з команди «Літо» (м. Павлоград) – 2 місце; Д. Коміченко і Л. Нагаєць з команди «Форвард» (м. Павлоград) – 3 місце, розповів тренер команди інвалідів спорткомплексу ім. В.М. Шкуренка Василь Шевченко.

У загальному заліку команди розташувалися наступним чином: перше місце посіла команда «Надія» (Н. Петряков, О. Мараховський, Д. Крайня); друге місце — команда «Шок» (А. Константінов, К. Федоренко, В. Лаптєва); третьою стала команда «Форвард» (Д. Коміченко, Л. Нагаєць, І. Власов); четверте місце дісталося команді «Сильні духом» м. Тернівка (І. Мельник, О. Анненко, В. Бакіров); п’яте місце на турнірній сходинці зайняла команда «Літо» (В. Ославський, А. Лобко, М. Лежнев). Шостою до фінішу в загальному заліку прийшла команда «Зірка» (А. Крохмаль, А. Шеметов, В. Терехов). Сьоме місце дісталося команді «Легіон» (В. Лященко, С. Сіроштан, В. Петля).

«Коли нас запросили на ці змагання, ми з радістю погодилися. Бо це дає таким людям можливість, по-перше, бути повноцінною частиною суспільства, відчувати себе потрібним, а, по-друге, стати більш активними та життєрадісними, фізично розвиватися, підвищувати свою спортивну майстерність та навички, отримувати досвіт гри із суперниками, тим більше що тут було із ким поборотися. Всі наші спортсмени дуже задоволені своєю участю в Спартакіаді. Ми брали участь у бочі (посіли 1-е місце – і я, і Олег Анненко), у кеглях посіли 5-те місце (я та Влад Бакіров), дартсі – 6 місце (Влад Бакіров), бомбаскеті – 7 місце (Олег Анненко). Особисто мені теж дуже сподобалися змагання, бо я обожнюю бочу. Інші види спорту теж цікаві, — розповів інваспортсмен з Тернівки Іван Мельник. – Для нас це ще й великий досвід, бо зараз ми готуємося до участі в чемпіонаті області з боча».

Інваспортсмени дякують адміністрації ФСК ім. Шкуренка за наданий зал і спортивний інвентар. Заслуговує високої оцінки і справедлива робота суддів-волонтерів в особі О. Сірої, Н. Чуборової, Т. Лященко, Т. Лежневої і Л. Зубер.

Спартакіада з багатоборства серед спортсменів з інвалідністю Павлограда і Тернівки продемонструвала величезну силу волі учасників. Спортсмени з обмеженими можливостями, але з невичерпною силою волі, як ніхто інший знають, що на шляху до перемоги допоможуть тільки наполегливі тренування і підтримка друзів.

Довідка: Іван Мельник – мешканець Тернівки, ініціатор проведення Відкритого кубку у Тернівці, інва-спортсмен, учасник збірної команди з боча Дніпропетровської області, член (резерву) збірної України, срібний призер Чемпіонату України з боча в 2019 р. (в одиночних змаганнях), бронзовий призер Чемпіонату України в 2019 р. (в парних змаганнях).

Каріна Сова

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *